Мій Lincoln Aviator Black Label — це не просто SUV, а приклад того, як американці вміють поєднувати комфорт, технології та характер.
Авто 2020 року з класичним бензиновим двигуном V6 (нажаль не PHEV, але по факту до цінника лоту додається (додавалось, зараз вже простіше) +- 10-15к$, що на мою думку не сильно логічно (але хто ж знав, що трумп таке затіє....), який дає дуже приємний баланс між потужністю і плавністю ходу.
Aviator їде м’яко, але при цьому має більш ніж достатньо динаміки (400+ л.с. так то, а у PHEV так і всі 500+), щоб не відчувати себе “диванчиком на колесах”.
Комплектація Black Label — це окрема філософія. Преміальні матеріали, увага до деталей і реально продуманий комфорт:
Окремий кайф — пневмо підвіска: авто буквально “пливе” по дорозі, добре відпрацьовує нерівності і дає відчуття ізоляції від зовнішнього світу. Але шумки ще потрібно додавати для повного кайфу. В цілому ідеально як для міста, так і для довгих поїздок.
З технічної точки зору — це платформа з заднім або повним приводом (в мене повний), сучасна електроніка та фірмова система Sync 3 (забіжу впереж і скажу, що вже не вона стоїть😎), яку можна кастомізувати під себе (і тут вже починається окремий фан для тих, хто любить допилювати авто під свої потреби). Та і в цілому я б сказав, що Ford\Lincoln це такий конструктор Lego для дорослих хлопчиків і дівчаток (так, так, знаю таких, що допилюють свої брічки) - об'єктивно тачки сімейства фордових порівняно легко і недорого допиляти опціями, яких не було з заводу.
Під кінець, я би сказав, що це авто для тих, хто хоче комфорт бізнес-класу, але не хоче бути як всі на німецькій “класиці”.
Aviator — більш рідкісний (В Україні вже нажаль ні, а от в цілісінькій Іспанії я перший🤌), більш індивідуальний, і чесно кажучи, недооцінений на ринку варіант. В цілому як і всі Lincoln (це я про український ринок)
|
Нічосі, тільки ось почав вести БЖ Блека, а вже потрапив у вибір "Авто дня")))
25 квітня 13:02
31
5
|
Різне > рейтинг та просування | 31 5 | |
|
28. Sync 3 з заводу з дисплеєм від калькулятора або Перша ітерація з Sync 4. Успіх чи ні, ось яке питання?
20 квітня 17:36
29
5
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 29 5 | |
|
27. Перше ДТП або кончєні олєні на дорогах будуть завжди....
20 квітня 14:17
29
4
|
Неприємності > ДТП | 29 4 | |
|
26. Удачно заїхав або Фотосессія)📸
20 квітня 13:43
25
2
|
Події > зустріч | 25 2 | |
|
25. Узаконіваніє. Реєстрація та номери. Юхххууу
18 квітня 02:02
28
5
|
Документи > техогляд | 28 5 | |
|
24. Хочу кататись. Авіатор внє закона або Адвоката для Lincolna немає.....
18 квітня 02:02
33
6
|
Неприємності > порушення ПДР | 33 6 | |
|
23. Нарешті шось сєрйозноє) Перше ТО, перший розвал. І можна сказати "Фінал" (нє)
18 квітня 02:01
27
2
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 27 2 | |
|
22. Ну штош такоє....Ремонт скла кришки багажніка. Ну як ремонт....
18 квітня 02:00
25
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 25 0 | |
|
21. Чи скоро там "Фінал"...? Збірка салону або Згадати всьо!
18 квітня 01:59
24
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 24 0 | |
|
20. Антіхром. Продовження. Передні фари або Чи став Авік схожим на бємєвє?
18 квітня 01:58
21
0
|
Допрацювання > стайлінг | 21 0 | |
|
19. Антіхром. Початок.
18 квітня 01:57
21
0
|
Допрацювання > стайлінг | 21 0 | |
|
18. Оповідка про пнєвму і вподобання американських мишей. Народноє.
18 квітня 01:56
27
4
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 27 4 | |
|
17. Повернулись на базу. Продовження відновлення. Технічка.
18 квітня 01:55
22
2
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 22 2 | |
|
16. Серіал "Кузовня. Фінал". Невже цей момент прийшов!!!
18 квітня 01:54
24
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 24 0 | |
|
15. Паралельно збираємо кума авік.....з з\ч з мого авіка🤣🤣
18 квітня 01:52
20
0
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 20 0 | |
|
14. Поки Авік на кузовщині, шукаємо, що ж можна поробить) Частина 4. EU дзеркальний елемент
18 квітня 01:51
21
0
|
Допрацювання > тюнінг | 21 0 | |
|
13. Коли нема шо робить, то приходять різні думки. Думки про диски)
18 квітня 01:48
26
5
|
Допрацювання > стайлінг | 26 5 | |
|
12. Поки Авік на кузовщині, шукаємо, що ж можна поробить) Частина 3. Перешив алькантарою.
16 квітня 15:56
25
0
|
Допрацювання > стайлінг | 25 0 | |
|
11. Поки Авік на кузовщині, шукаємо, що ж можна поробить) Частина 2. Ключі
16 квітня 15:45
29
0
|
Аксесуари > аксесуари | 29 0 | |
|
10. Поки Авік на кузовщині, шукаємо, що ж можна поробить) Частина 1. Пічка!
16 квітня 14:51
30
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 30 0 | |
|
9. Процес кузовного ремонту. Все краще та краще.
16 квітня 14:42
29
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 29 0 | |
|
8. Кузовні, і не тільки, запчастини. Донор був один, донор був гарний)
16 квітня 14:39
27
0
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 27 0 | |
|
7. Виїзджаємо на рихтовку та малярку
16 квітня 14:22
33
0
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 33 0 | |
|
6. Шо? Ремонт авто? Пфффф... треба ж EU модем срочно ставить)
16 квітня 14:20
26
4
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 26 4 | |
|
5. Початок великого ремонту. Дефектовка власними руками. Розбір салону
16 квітня 14:19
33
4
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 33 4 | |
|
4. Треба ж вперше посидіти в своєму новому авто!)))
16 квітня 14:11
31
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 31 0 | |
|
3. Процес доставки
12 квітня 13:48
28
2
|
Спостереження та враження > купівля авто | 28 2 | |
|
2. Купівля
04 грудня 2025р. 16:30
30
2
|
Спостереження та враження > купівля авто | 30 2 | |
|
1. Стартовий допис) Знайомство🤝
03 грудня 2025р. 12:42
30
10
|
Різне > рейтинг та просування | 30 10 |
Оверпрайс - якщо мова про дорест кінець 19го кінець 20го років, то можливо, якщо ж міжрест 21го-23го років, то маю сумніви, що набагато дешевше авіатора. Зараз авіки навіть плагіни по сказочним цінам можна взяти.
Я гнався за авіком білий на білому з заводським антихромом, але або не було, або дикі ушатиші, або все той же оверпрайс (тоді це дійсно оверпрайсно було).
Але це правильне рішення по Lincoln в цілому, а тим паче по Black Label🤌🤝
А в іншому машинка шикарна, музика на неймовірному рівні, супер круті сидіння , все можливі асистенти ,камери, наоаштування. В результаті -вітаю!