Як повернутися на 10 років назад по техпаспорту і бути абсолютно щасливим?
Навіть не знаю, з чого почати… 😁 Складно раціонально пояснити, як можна було зробити такий «відкат» у часі, а головне — як мені взагалі вдалося вмовити дружину на цю авантюру! 🤫
На папері це мінус 10 за роком випуску, а за фактом для мене — просто нереальний, жирнючий апгрейд у порівнянні з попередньою машиною! Рівень ендорфінів та задоволення від цієї малої зараз просто зашкалює! А найголовніше — жодного, навіть найменшого сумніву у виборі!
1