В попередній серії:
Jeep Cherokee був куплений у перекупа, після чого наш герой зарікся мати з "автобізнесменами" всілякі справи, бо нема гірше тачки, ніж з- під перекупа!
Наш час:
Ми їдемо в Одесу за тачкою від перекупа! Єєєй!!
Але давайте про все по порядку, ага.
Пошуки безкінечне листання авторіа сумними холодними вечорами зводились до одного - спочатку треба продати своє 😅 Так, вже давно я знав, що саме хочу після Cherokee - це 100% не Jeep і 100% щось на рамі. Вибір падав на GX470 або FJ. Чому? Ну, бо:
Ні, майже нічого іншого я не розглядав. Ну добре, добре, окей, я дивився на один Wrangler JK на 35х колесах, але саме ці колеса манили, як ті сирени заблудшого пірата - водночас прекрасна і смертельно згубна падлюка!
Виглядає просто потрясно, навіть якщо покопатись - пари в задньому редукторі того Wrangler були якраз внатяжечку під 35ті, але бляха, на "дейлі" таке авто - стильно, круто, але бля, ну 35ті колеса це "рілі ту мач":
Та все ж декілька фаворитів було.
Ми глянули декілька GX, нажаль всі вони були в трагічному стані. Чи варто розповідати, що не треба оглядати GX від одного власника, якщо тим власником починає пахнути ще як тільки ти заїхав на парковку де ви домовились про огляд? 😅
FJ же в бюджеті до 22к були в двох варіантах:
Єстєссна, що таке нам теж не сильно підходило.
Гарні варіанти по 30+ теж не дуже підходять. Підходять, якщо точніше, грошей просто немає 😅
Продавалась гарна за 25к в Одесі:
Та на жаль, після того як ми спустились з гір на Cherokee - вона вже була видалена. Тож залишився тіль сум і спогади, так вже вона чомусь запала в душу....
Чірокі продався, почались "щасливі" будні, пошуки йшли в'яло та невпевнено. Варіанти з'являлись рідко і були в основному "не мої".
Аж тут - БАЦ!
Ох ти, шо ж це робиться, ай я яй!
Професійний продавець! 6 пропозицій! Ніразу не перекуп!
Ну ви зрозуміли, ага.
Що ж, далі були два чи три дні перевірок якоюсь компанією з підбору, яку я не буду рекомендувати, бо нема чого рекомендувати 😁
Подивились ззовні, всередині. Потім подивились на СТО, компресія, ендоскоп, тест- драйв.
Зауваження мінімальні, іскра буря, замовляю білети в Одесу на автобус 😁
Я все ж окремо набрав продавця щоб поспілкуватись, він дав номер власника "бо то його кум". Окей. Показувала ж машину дружина, а оформлена вона взагалі на батька.
"Все в кращих традиціях", подумав я. Трошки поторгувались і ось ми з дружиною вже в автобусі мчимо до моря =)
Чесно кажучи, я перший раз їхав отак на другому поверсі на першому місці- це звісно прикольно і водночас трохи стрьомно. Але кайфово 😃 Якийсь дитячий захват не відпускав всю дорогу!
Ми приїхали в п'ятницю, переоформлення у нас в суботу, тож є час трохи погуляти прекрасним містом. Хтось (@AfterLife ), нажаль, морознувся патусіть, тож ми з дружиною знайшли собі заняття, яке об'єднує наші душі вже довгий час - пити та їсти 😂
Я вперше спробував тюльку у фрітюрі, але мабуть тепер це моє коронне блюдо з Одеси ☺️
Потім ми ще їли устриці і скажу чесно, під бренді це досить непоганий делікатес!
Хоча, а що взагалі може бути поганим делікатесом під бренді?)
Що ж, коли всі напої були спробувані, всі закуски з'їдені, весь регідрон і атоксіл прийнятий - пора й спати лягати, завтра має бути цікавий день....
-не робить, сука, не робить..!
Йшла приблизно 15та хвилина моїх намагань увімкнути блокування заднього дифу на Фуджику, та все марно....
Ми прибули на місце як домовлялись, я вперше побачив своє майбутнє авто - УУУХХХХ!
Оглянув, загалом все ок, як і у фото та відео підборщиків. Все, що мене цікавило - задня блока. Чомусь компанія з автопідбору за два дні так і не змогла її увімкнути. Нагадаю, що на Фуджику парт- тайм, тож коли ви вмикаєте повний привід, осі блокуються жорстко і це дуже "відчутно" на асфальті - колеса починають «пропихатися» (чи проковзувати) в поворотах. На якомусь із відео підборщик сприйняв це за включену задню блоку та й все.
Я ж підійшов до діла з усім своїм натхненням, але курваблядський індикатор включеної блоки тільки й продовжував миготіти, блокування не працювало...
Мдаааааа... не скажу, що прям дуже розчарувався, але було трохи. Да я просто піздєц розчарувався 😑 Загалом я вже вирішив, що ми просто залишимось ще на день потусити в Одесі, а в неділю поїдемо собі додому. Ех, шкода, шкода..
Поговорив з "продавцем" - запропонував мінус $2к від ціни і непрацююча блока буде моїм головним болем, на що він не погодився, але почав дзвонити куму- власнику.
Приїхав власник... Сів, спробував, теж не включається. Чудєса та й годі, е?
Поговорили, я виклав свою пропозицію про гарний торг, оскільки взагалі невідомо що саме там не працює.
Власник намагався щось торгуватись, та загалом погодився на мій торг і ми вдарили по руках!
Чому саме 2к? Ну бо за таку суму я готовий з цим кохатись. Тим більше це ж Тойота, камон, ну воно просто там "шото трошки цейво" і все запрацює, інфа сотка!
І ви думаєте це кінець? Хер би там!
Пішли в мрео переоформлюватись, окрім нас там був ще аж один клієнт, бо це Чорноморськ. Авто ставили на мою дружину. І от коли працівник мрео дав квитанцію на оплату, барига її взяв і пішов мовчки платити.
"Тюююю", подумав я, зазвичай же платить покупець 🤔
І от у нас техпасорт на руках, я віддаю гроші продавцю і тут барига видає:
- зі мною ще ж треба розрахуватись...
- так, ок, скільки там? 1000?
- 4к грн
- за який це хер 4к? Техпаспорт скільки коштує, 900грн?
- ну так ше ж талончик..
- він бля безкоштовний, альо
- ну там же єщє дєржалі мєста пока ви тут отета..
- то це чия вина..?
Поговоривши трохи "на повишених", барига отримав тищу і ми погнали. Бляха, наглість людська немає меж.
Фух! Ви знаєте, для мене продаж/покупка це завжди якийсь єбучий стрес.. то покупці якісь, то продавці, але незалежно від того, з якої ти сторони - кожен раз ти нормальний, а вони ні😁
Що ж, авто наше. Ну, а оскільки ми вже біля моря, як не заїхати на Санжейку?))
Трохи помочивши ноги, заїхали поснідати.
Ви знаєте, отак коли снідаєш на березі моря, то навіть безалкогольне пивко має найпрекраснійший смак в світі... 😊
По дорозі був виявлений гадський нюанс - "класний" вихлоп по трасі взагалі не класний. З ним треба буде щось робити, бо голова просто може репнути.
Але 6 годин - і ми вдома!
Ще день косметичних робіт - і в авто чисто 😅 Так, дружина бачила. Так, я залишився після цього живий.
Ще один день - і перші ніштячки почали надходити на пошту...
Ах, ну да, схоже, настав час діставати з шафи колись давно намучену безрукавку😀
Покупка та продаж це завжди стрес 😅
Так, особливо коли дивитись авто приїжджає вся сім'я з кумом який "шарить" xD
Курви єбані.
А фуджик то мрія, мабуть і не здійсненна.
Ех, ностальгія за життям до війни...