Toyota FJ Cruiser (Tonka Toy)

Подорож до моря

Я їжджу на Toyota FJ Cruiser
Київ, Україна

В попередній серії:

Jeep Cherokee був куплений у перекупа, після чого наш герой зарікся мати з "автобізнесменами" всілякі справи, бо нема гірше тачки, ніж з- під перекупа!

Наш час:

Ми їдемо в Одесу за тачкою від перекупа! Єєєй!!



Але давайте про все по порядку, ага.

Пошуки безкінечне листання авторіа сумними холодними вечорами зводились до одного - спочатку треба продати своє 😅 Так, вже давно я знав, що саме хочу після Cherokee - це 100% не Jeep і 100% щось на рамі. Вибір падав на GX470 або FJ. Чому? Ну, бо:

  • Велике
  • Об'ємне
  • Тойота

Ні, майже нічого іншого я не розглядав. Ну добре, добре, окей, я дивився на один Wrangler JK на 35х колесах, але саме ці колеса манили, як ті сирени заблудшого пірата - водночас прекрасна і смертельно згубна падлюка!



Виглядає просто потрясно, навіть якщо покопатись - пари в задньому редукторі того Wrangler були якраз внатяжечку під 35ті, але бляха, на "дейлі" таке авто - стильно, круто, але бля, ну 35ті колеса це "рілі ту мач":



...але ж яке гарне...


Та все ж декілька фаворитів було. 

Ми глянули декілька GX, нажаль всі вони були в трагічному стані. Чи варто розповідати, що не треба оглядати GX від одного власника, якщо тим власником починає пахнути ще як тільки ти заїхав на парковку де ви домовились про огляд? 😅


FJ же в бюджеті до 22к були в двох варіантах:

  • Стокові і мертві
  • Живі, але жорстко затюнені

Єстєссна, що таке нам теж не сильно підходило.




Гарні варіанти по 30+ теж не дуже підходять. Підходять, якщо точніше, грошей просто немає 😅


Продавалась гарна за 25к в Одесі:




Та на жаль, після того як ми спустились з гір на Cherokee - вона вже була видалена. Тож залишився тіль сум і спогади, так вже вона чомусь запала в душу....




Чірокі продався, почались "щасливі" будні, пошуки йшли в'яло та невпевнено. Варіанти з'являлись рідко і були в основному "не мої".

Аж тут  - БАЦ!



Ох ти, шо ж це робиться, ай я яй!

Професійний продавець! 6 пропозицій! Ніразу не перекуп!



Ну ви зрозуміли, ага.

Що ж, далі були два чи три дні перевірок якоюсь компанією з підбору, яку я не буду рекомендувати, бо нема чого рекомендувати 😁


Подивились ззовні, всередині. Потім подивились на СТО, компресія, ендоскоп, тест- драйв.


Зауваження мінімальні, іскра буря, замовляю білети в Одесу на автобус 😁


Я все ж окремо набрав продавця щоб поспілкуватись, він дав номер власника "бо то його кум". Окей. Показувала ж машину дружина, а оформлена вона взагалі на батька.



"Все в кращих традиціях", подумав я. Трошки поторгувались і ось ми з дружиною вже в автобусі мчимо до моря =)




Чесно кажучи, я перший раз їхав отак на другому поверсі на першому місці- це звісно прикольно і водночас трохи стрьомно. Але кайфово 😃 Якийсь дитячий захват не відпускав всю дорогу!



Як же гарно...


Ми приїхали в п'ятницю, переоформлення у нас в суботу, тож є час трохи погуляти прекрасним містом. Хтось (@AfterLife ), нажаль, морознувся патусіть, тож ми з дружиною знайшли собі заняття, яке об'єднує наші душі вже довгий час - пити та їсти 😂



Я вперше спробував тюльку у фрітюрі, але мабуть тепер це моє коронне блюдо з Одеси ☺️


Потім ми ще їли устриці і скажу чесно, під бренді це досить непоганий делікатес!



Хоча, а що взагалі може бути поганим делікатесом під бренді?)

Що ж, коли всі напої були спробувані, всі закуски з'їдені, весь регідрон і атоксіл прийнятий - пора й спати лягати, завтра має бути цікавий день....



-не робить, сука, не робить..!


Йшла приблизно 15та хвилина моїх намагань увімкнути блокування заднього дифу на Фуджику, та все марно....


Ми прибули на місце як домовлялись, я вперше побачив своє майбутнє авто - УУУХХХХ!

Оглянув, загалом все ок, як і у фото та відео підборщиків. Все, що мене цікавило - задня блока. Чомусь компанія з автопідбору за два дні так і не змогла її увімкнути. Нагадаю, що на Фуджику парт- тайм, тож коли ви вмикаєте повний привід, осі блокуються жорстко і це дуже "відчутно" на асфальті - колеса починають «пропихатися» (чи проковзувати) в поворотах. На якомусь із відео підборщик сприйняв це за включену задню блоку та й все.


Я ж підійшов до діла з усім своїм натхненням, але курваблядський індикатор включеної блоки тільки й продовжував миготіти, блокування не працювало...


Мдаааааа... не скажу, що прям дуже розчарувався, але було трохи. Да я просто піздєц розчарувався 😑 Загалом я вже вирішив, що ми просто залишимось ще на день потусити в Одесі, а в неділю поїдемо собі додому. Ех, шкода, шкода..


Поговорив з "продавцем" - запропонував мінус $2к від ціни і непрацююча блока буде моїм головним болем, на що він не погодився, але почав дзвонити куму- власнику.


Приїхав власник... Сів, спробував, теж не включається. Чудєса та й годі, е?


Поговорили, я виклав свою пропозицію про гарний торг, оскільки взагалі невідомо що саме там не працює.

Власник намагався щось торгуватись, та загалом погодився на мій торг і ми вдарили по руках!

Чому саме 2к? Ну бо за таку суму я готовий з цим кохатись. Тим більше це ж Тойота, камон, ну воно просто там "шото трошки цейво" і все запрацює, інфа сотка!


І ви думаєте це кінець? Хер би там!


Пішли в мрео переоформлюватись, окрім нас там був ще аж один клієнт, бо це Чорноморськ.  Авто ставили на мою дружину. І от коли працівник мрео дав квитанцію на оплату, барига її взяв і пішов мовчки платити. 

"Тюююю", подумав я, зазвичай же платить покупець 🤔




І от у нас техпасорт на руках, я віддаю гроші продавцю і тут барига видає:


 - зі мною ще ж треба розрахуватись...

 - так, ок, скільки там? 1000?

 - 4к грн

 - за який це хер 4к? Техпаспорт скільки коштує, 900грн?
 - ну так ше ж талончик..
 - він бля безкоштовний, альо

 - ну там же єщє дєржалі мєста пока ви тут отета..

 - то це чия вина..?


Поговоривши трохи "на повишених",  барига отримав тищу і ми погнали. Бляха, наглість людська немає меж.

Фух! Ви знаєте, для мене продаж/покупка це завжди якийсь єбучий стрес.. то покупці якісь, то продавці, але незалежно від того, з якої ти сторони - кожен раз ти нормальний, а вони ні😁


Що ж, авто наше. Ну, а оскільки ми вже біля моря, як не заїхати на Санжейку?))




Трохи помочивши ноги, заїхали поснідати.




Ви знаєте, отак коли снідаєш на березі моря, то навіть безалкогольне пивко має найпрекраснійший смак в світі... 😊


По дорозі був виявлений гадський нюанс - "класний" вихлоп по трасі взагалі не класний. З ним треба буде щось робити, бо голова просто може репнути.



Але 6 годин - і ми вдома!



Ще день косметичних робіт - і в авто чисто 😅 Так, дружина бачила. Так, я залишився після цього живий.




Ще один день - і перші ніштячки почали надходити на пошту...


Ах, ну да, схоже, настав час діставати з шафи колись давно намучену безрукавку😀





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 15:32
14 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Пушка , опис шикарний))
Покупка та продаж це завжди стрес 😅
сьогодні о 09:22
Автор Я їжджу на Toyota FJ Cruiser
MaksimYrievich
Пушка , опис шикарний))Покупка та продаж це завжди стрес 😅
MaksimYrievich, дякую!
Так, особливо коли дивитись авто приїжджає вся сім'я з кумом який "шарить" xD
1
сьогодні о 09:25
Я їжджу на Acura RDX (3G)
AnotherGrayMan
MaksimYrievich, дякую!Так, особливо коли дивитись авто приїжджає вся сім'я з кумом який "шарить" xD
AnotherGrayMan, коли кум на ланосі польському , з підлокітником 😅
сьогодні о 09:28
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Вітаю з обновкою)
1
сьогодні о 04:39
Автор Я їжджу на Toyota FJ Cruiser
Artem-ON007
Вітаю з обновкою)
Artem-ON007, дякую!
сьогодні о 08:00
а в Санжейку пустили? чи там були якісь секретні тропи? бо по гуглу колись намагався дістатись, то мене зупинили)))
вчора о 22:32
Автор Я їжджу на Toyota FJ Cruiser
under4eg
а в Санжейку пустили? чи там були якісь секретні тропи? бо по гуглу колись намагався дістатись, то мене зупинили)))
under4eg, хм, поїхали по гуглу, загалом все цивільно, людей вистачає, нічого незвичного)
вчора о 22:51
Чувааааак! Але ти крейзі! Як і я. Я за паджеро їздив у Миколаїв і ситуація один в один, я про МРЕВ.
Курви єбані.
А фуджик то мрія, мабуть і не здійсненна.
Ех, ностальгія за життям до війни...
1
вчора о 19:08
AnotherGrayMan
Crayfish, та в цілому ця мрія не така й далека:)
AnotherGrayMan, так, але спершу паджеро мушу продати.
вчора о 23:14
Я їжджу на Ford Bronco (6G)
оце так історія)))))) ти прям цілий твір написав))))і ще й образив перекупа))))))))) тра тобі поїхати свічку поставити))))
1
вчора о 15:58
Я їжджу на Ford Bronco (6G)
AnotherGrayMan
9ВЯТЬ, та я не мав на меті когось образити, але бля… 😆
AnotherGrayMan, це ти чоловіче ще малою кровю обійшовся)))) мені колись назвали 200 баксів за бігунка
1
вчора о 16:04
Автор Я їжджу на Toyota FJ Cruiser
9ВЯТЬ
AnotherGrayMan, це ти чоловіче ще малою кровю обійшовся)))) мені колись назвали 200 баксів за бігунка
9ВЯТЬ, ну я не користувався ніколи їх послугами, зараз вони тим більше не потрібні, але в ті часи то може була й нормальна цифра, чи нє?
вчора о 16:15