Ніколи не думав, що стану власником BMW, до того моменту, поки в сімʼї не з’явилася BMW😄
Отже, до вибору підходив максимально прагматично. Ключові критерії: 3.0 B58, пневмопідвіска, повний M-пакет, малий пробіг.
У результаті знайшов саме те, що шукав — автомобіль з аукціону Manheim, без пошкоджень, у відмінному стані та з правильною комплектацією. Але є багато чого, що ще можна вдосконалити й покращити. Тож помаленьку буду реалізовувати задумане.
|
Ширше на 15/25мм
19 червня 11:50
36
15
|
Допрацювання > тюнінг | 36 15 | |
|
EVAP
18 травня 00:37
23
2
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 23 2 | |
|
Лікування болячок
01 травня 19:25
53
7
|
Різне > інше | 53 7 | |
|
Всього По Трохи
06 квітня 14:55
80
17
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 80 17 | |
|
Посвята в БМВшники
15 березня 00:05
36
1
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 36 1 | |
|
Перший дальнячок 200 км. Буковель
21 лютого 23:36
93
7
|
Події > подорож | 93 7 | |
|
Перше знайомство з «акулою»
08 лютого 00:05
111
23
|
Події > зустріч | 111 23 | |
|
Довгий шлях позаду
30 січня 23:57
96
10
|
Події > подорож | 96 10 | |
|
BMW X5 G05 історія складного вибору
23 грудня 2025р. 02:21
38
5
|
Спостереження та враження > купівля авто | 38 5 |
3
4
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
2
1
1
1
Вітаю з обновочкою 🔥
Тепер головне щоб приїхала ціла і не пошкоджена
Якщо не секрет, яка ціна авто в Україні?