Перший електромобіль та особистий руйнівник стереотипів…до моменту, поки я вперше сів за кермо цієї і4, я був переконаним, дипломованим і хейтером електричок. Для мене всі ці машини на батарейках існували суто як бездушні мікрохвильовки, гаджети та павербанки на колесах, які ніколи не замінять справжній автомобіль із ДВЗ.
Але все змінив випадок. Мій друг, який раніше пригнав мені г05, якраз завершував ремонт свіжопригнаної зі штатів BMW i4 edrive40. Мною керував суто спортивний інтерес - захотілося просто прокататися, щоб на власному досвіді зрозуміти що ж це взагалі за чудо-БМВ на батарейках ну і взагалі про що думали баварці коли ось це недорозуміння створювали?….але хейтерський світ тріснув по швах. Я не знаю як їм це вдалось але вони змогли зберегти тут справжній драйверський характер BMW. Тому так як в той момент знайшовся покупець на г01 було вирішило взяти павербанк г26)