BMW 5 series (G30) ///m на мінімалках

12
Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Хмельницький, Україна

Нагороди

Переможець "Авто дня"
05 червня 2026р

Про моє минуле авто

Що сказати...?) Після попереднього VW B8 AllTrack захотілось знову відчути емоцій які були з Audi A3 Stage3. Але для себе вирішив, що наступне авто буде BMW, 100% з двигуном b58. Розглядав x3, x4, 3, 5 - все на b58. І в один день все зійшлось) Тому вітайте у сім'ї BMW.

Характеристики

BMW 5 series (G30), Білий
Зійшов з конвеєра у 2017 році
Придбаний у 2025 році
Двигун: Бензиновий (3.0 л.), 400 к.с.
Коробка: Автоматична
Задній привід

Бортжурнал (16)

Немає співпадінь
Зустрічайте нове авто
21 червня 13:22
8
Спостереження та враження > купівля авто 8
Участь у виборах тижня + продаж авто...
20 червня 13:17
3
Різне > рейтинг та просування 3
Перша перемога у виборах АВТО ДНЯ
05 червня 14:26
0
Різне > рейтинг та просування 0
Столиця
02 червня 00:13
2
Різне > просто так 2
Робоча поїздка
31 травня 17:42
0
Події > подорож 0
Десь посеред столиці
04 квітня 10:43
2
Події > подорож 2
Другі наші вибори
21 березня 11:47
0
Різне > рейтинг та просування 0
Номер 7: ТО + заміна помпи
12 березня 13:24
0
Ремонт та обслуговування > планове ТО 0
Номер 6: літнє взуття
08 березня 16:57
11
Колеса > шини 11
Номер 5: Заміна карбонових накладок бокових дзеркал
25 лютого 09:52
5
Допрацювання > стайлінг 5
Номер 4: комплексна діагностика та заміна переднього важіля
07 лютого 18:02
4
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс 4
Перші вибори
11 січня 18:54
5
Різне > рейтинг та просування 5
З прийдешнім 2026 🎄
30 грудня 2025р. 12:16
0
Різне > інше 0
Номер 3: Заміна сіток акустики у стиль Bowers & Wilkins
25 листопада 2025р. 21:32
5
Допрацювання > стайлінг 5
Номер 2: Бронювання передніх фар, капота, крил
22 листопада 2025р. 16:49
4
Допрацювання > стайлінг 4
Номер 1: Перші доопрацювання
17 листопада 2025р. 23:01
8
Допрацювання > стайлінг 8

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Прикольний апарат👍
1
23 січня 21:42
Власник Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
APTICT
Прикольний апарат👍
APTICT, дякую)
04 лютого 19:23
Я їжджу на Volvo XC60 (2G)
Достойний автомобіль і точно вартий уваги!
Буду слідкувати за оновленнями.
Вдалої експлуатації і цікавих пригод
1
06 січня 18:53
Я їжджу на ЗАЗ 1103
Красуня
1
01 січня 21:41
Власник Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Proton_
Красуня
Proton_, дякуємо)
01 січня 21:53
Класне авто, власнику респект! Взаємно🔥
1
30 грудня 2025р. 13:25
Власник Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Kremsa_Stanislav
Класне авто, власнику респект! Взаємно🔥
Stanislav_Kremsa, дякую🤝
31 грудня 2025р. 16:40
Бажаю отримувати задоволення від керування!
1
1
25 листопада 2025р. 13:03
Власник Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
"Тому вітайте у сім'ї BMW." - ну вітаємо)

"400 к.с." - попередній власник прошивав чи уже сам?
1
15 листопада 2025р. 19:02

Обговорення

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Власник Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Взаємна підписка!
12 січня 21:30