BMW 5 series (G30) (///m на мінімалках)

Другі наші вибори

Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Хмельницький, Україна

Результати


Усім привіт! 18.03 потрапили знову на вибори. Зайняли 4е місце. Всім вдячні, хто віддав свій голос за нас та слідкує за нашими оновленнями та справами) Весна, більше сонця, нехай наші авто дарують шквал емоцій, погнали!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 березня 11:50
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.