

Усім привіт) Нещодавно був у столиці по справам, а ночівля у столиці, на жаль, може бути небезпечною для авто. Тому знайшов паркінг і зробив пару фото) Всім миру та успіху на дорогах!
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 04 квітня 10:46
А де зараз безпечно?)