




Усім привіт. Нарешті потепліло та вийшло сонце!) Вирішив перевзутися на літо. На літо у мене r20 диски з гумою 245/35/20 з переду та 275/30/20 позаду. Гума Michelin Pilot Sport 4s. Також поставив проставки, 12мм з переду і 20мм позаду. Так, авто стало трішки жорсткіше але зачеп та керованість на рівні. Ще є момент по антифризу, другий раз доливаю, потьоків немає але рівень пішов. Буду за цим слідкувати. Всім гарних вихідних!)
Схожі компанії
Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 147000 км.
Опубліковано: 08 березня 17:02
але і нова гума, то завжди хороший привід для гарного настрою)
гума топ, топу нехай радує своєю керованістю та шумкою)
а ті у кого китай обовʼязково треба про це прокричати щоб переконати що саме їх рішення правильне)
не треба нікому нічого доказувати з криком)
той хто знає, той знає 😎