BMW 5 series (G30) (///m на мінімалках)

Перші вибори

Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Хмельницький, Україна




Всім доброї пори доби!) Вчора ми потрапили на наші перші вибори! Результат, як для перших виборів, непоганий) 2е місце! Усім хотів подякувати, хто віддав свій голос за нас!!! Постараємось зробити бортжурнал ще цікавішим! Усім миру!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 січня 18:57
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Гарне авто, в білому кольорі класно виглядає 🔥
Голосував за вас)) шкода, що не вистачило голосів до перемоги.
1
16 січня 21:18
Напевно не всі взаємністю відповіли.
1
12 січня 22:55
Автор Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Я їжджу на Volvo XC60 (2G)
шкода, що тільки 2ге. Бо авто варте першого.
1
12 січня 22:04
Автор Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
fs
шкода, що тільки 2ге. Бо авто варте першого.
fs, дякую, будемо старатись!)
1
12 січня 22:12