BMW 5 series (G30) (///m на мінімалках)

Столиця

Я їжджу на Zeekr 001, BMW i3
Хмельницький, Україна

Усім привіт) Просто пару фото, просто bmw. Столиця любить bmw, кількість на одному паркінгу зашкалює) І це не всі фото 😎






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 червня 00:15
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Та, по Києву, BMW - ледь не найпопулярніше авто😁
2
02 червня 10:38