Усім привіт! Ми потрапили разом на участь "Авто тижня". Думаю результат закономірний, інші авто на даний момент цікавіші. Але всі дякуємо хто віддав свій голос за нас!
+ постр продажі... Скажу відверто, як придбали 2ге авто в сімʼю, bmw i3 - електрика мене зачепила, новими відчуттями від тяги, швидкість підхвату авто... На сьогодні авто продано! Думаю, 540ва поїхала в гарні руки. Тому скоро зустрічайте нову історію) Всім миру!
1