BMW X3 (F25) (🔊Pure Sound🔊)

Покращуємо диски Japan Racing SL-01

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна

Після шиномонтажу та пригод із незрозумілим клапаном та незрозумілим герметиком, разом із Superwheels у нас заплановано ще одне побачення, останнє у цьому сезоні. Сподіваюсь😂

Якщо коротко, то літні колеса вирішив не забирати з собою, як то завжди роблю, а залишити у них на зберігання. Так, це коштує грошей, але займатися оцим "привези те, привези інше, тоді відвези назад" мені трішки піднабридло. Особливо згадуючи, що мені якось так щастить і шиномонтаж випадає на дощову погоду. У кого власний будинок, чи є окремий гараж - для них опція зберігання шин, звісно ж, неактуальна.

Тепер не коротко. Віддати колеса просто так не дуже цікаво, тому вирішив поєднати кілька робіт в одну. Головне і найболючіше - ремонт диску, який я успішно коцнув буквально місяць назад. Залишати у такому стані точно не хочеться, не для того я їх купував, щоб підходити до тачки і кожен раз зітхати, дивлячись на сліди свого ж рукосракства(є таке слово, я гуглив🙃) 

Взагалі не круто


А якщо уже віддавати на ремонт, то і пофарбувати не завадить. Та так, щоб капітально. В інший колір😎
В чорний, наприклад. 

Всі ж згодні, що чорна тачка на чорних дисках - вершина смаку, витонченості та крутості?🙂 От і добренько. 

Давайте перенесемося у день шиномонтажу. Я вибрав колір, озвучив то все менеджеру і додав, що після фарбування хочу залишити ці літні колеса у них на зберігання. Оплата відбувається після того, як диски будуть готові. А на це, за словами менеджера, піде тиждень, можливо трохи більше. Нагадую: зараз сезон. Мені поспішати взагалі немає куди, все одно до весни я їх не встановлю на авто😅 Вдаряємо по руках. 

Повертаємося у сьогодення


Менеджер зателефонував з хорошими новинами, що усе готово. Попросив мене приїхати у найближчі дні для оплати, щоб колеса могли повезти на зберігання (у Крюківщину). Не питання, стрибаю в Ікса, музику гучніше і погнали підкорювати столицю стояти по заторах, які чомусь не тільки у бік центру, а і на виїзд з міста😒
Паркуюся по місцю і бачу перед собою ну вже дуже знайоме авто висить у роботі.


@TipiTip розважається зі своєю Куртизанкою (голосуйте, до речі, у Авто Року😉). То вже він сам, можливо, розповість у своєму БЖ. 

Отож, я вже готовий побачити "новенькі" колеса, у голові уявляю ці чорні діри. Нагадаю, що їх оригінальний колір - Matt Bronze, виглядає на Іксу ось так:


Цей колір у поєднанні з авто для себе оцінюю на 8/10. Дуже подобається, так, особливо, коли тільки після мийки, але не можу сказати, що прямо суперський вигляд. От не вистачає чогось - і все. А чому відразу не замовив інший (JR же дозволяє вибрати колір)? Бо не було чи то задніх, чи то передніх(не пам'ятаю вже) у бажаному кольорі. Лише під замовлення, що збільшує не тільки вартість на 160 євро, а і час очікування до кількох тижнів. 

Заводять мене у бокс, бачу цей шедевр. Спалах, буря, шаленство. Самі подивіться:


Хе-хе, невже думали, що я виберу фарбування у чорний?🤣 Не визнаю його взагалі на темних авто. Ще й так співпало, що у боксі з моїми лежали такі ж SL-01 чи то чорні, чи то темний графіт якийсь. Подивився я на них... і тільки переконався у правильності свого вибору😎

Пішли тепер рахувати гривні. 
💲Фарбування 4 дисків💲- 10000 грн

💲Фарбування 4 ковпачків💲- 1000 грн
💲Рихтування двох дисків(один коцнутий, другий трохи вісімкою був, ями не дають спокійно жити)💲- 1900 грн
💲Шиномонтаж💲- 1970 грн
💲Зберігання коліс💲- 2000 грн

Щоб насолодиться фінальним виглядом дисків на авто доведеться перечекати довгий зимовий сезон. Ехххх
А поки можете за Ікса проголосувати у Авто Тижня.

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 16870 UAH, Пробіг 109030 км.
Опубліковано: 26 листопада 2025р. 14:58
65 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
То ти тепер срібний серфер 🤣
Я коли відновлював свої диски, довго вагався з кольором і трохи не обрав матбронз на чорне авто, але в останній момент мені показали оріг фарбу AudiGalvanicSilver і я не думаючи обрав цей колір ртуті)
Класні диски вийшли) Чекаю фото на авто!
03 грудня 2025р. 12:37
Як добре що я сюди натрапив)
Це просто розрив) виглядає не як фарба в як шліфований)
Я довго вагався свої 21 фарбувати у світлий, але напевно на весну зроблю, незрозуміло як на моєму малюнку буду виглядати але ризикну) дякую)
Чекаю як буде у тебе на авто
02 грудня 2025р. 12:39
Чорний колір диска візуально зменшує його розмір, колесо здається меншим. Також диск губиться на фоні арки...Взагалі не розумію приколу чорних дисків. Новий колір🔥
30 листопада 2025р. 07:34
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Andrew2771
Чорний колір диска візуально зменшує його розмір, колесо здається меншим. Також диск губиться на фоні арки...Взагалі не розумію приколу чорних дисків. Новий колір🔥
Andrew2771, Про чорний і розмір - згоден на всі 100. А ще коли там якийсь складний рисунок на диску і чорним ти його просто не можеш ніяк розгледіти, то взагалі жесть, який несмак)
03 грудня 2025р. 15:58
Гарний результат, також не підтримую чорний на чорному😁 я спочатку подумав шо ти зробив полірування отими дрібними камінцями як на відосах. Але що за фарба?
1
29 листопада 2025р. 10:16
Доречі, я вже десь чув про покращення)))
28 листопада 2025р. 18:37
Я їжджу на Volvo S60 (2G)
Ану забери свої слова назад про невизнання чорного на чорному! Поки вагаєшся піду робити кукли вуду, одну твою, іншу у вигляді твоїх сабіків
1
27 листопада 2025р. 21:16
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Я їжджу на Smart City
Чесно кажучи, бронза на чорному з самого початку виглядала не дуже як на мене, але це звісно суб'єктивне питання смаку.
В от сріблясті диски на чорному авто - це найкраще і безпрограшне поєднання!) Виглядатимуть чудово, немає сумнівів!
1
27 листопада 2025р. 13:48
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Roma_Lukianets
Чесно кажучи, бронза на чорному з самого початку виглядала не дуже як на мене, але це звісно суб'єктивне питання смаку.В от сріблясті диски на чорному авто - це найкраще і безпрограшне поєднання!) Виглядатимуть чудово, немає сумнівів!
roma-rex, Дякую)

Бронза та непогано виглядає, але (як і чорне авто) саме, коли чиста. А ще як під освітленням хорошим - то дійсно дуже красиво)

А коли оце осінь, пил та бруд роблять з бронзових чорні диски і воно "ну такоє" стає)
27 листопада 2025р. 14:08
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Для підтримання ідеального поєднання кольорів, диски потрібно було фарбувати у чорний 🤪
1
27 листопада 2025р. 12:07
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
DimAssBMW
Для підтримання ідеального поєднання кольорів, диски потрібно було фарбувати у чорний 🤪
DimAssBMW, Ага, і був би першим хлопцем на столиці?)
2
27 листопада 2025р. 14:05
Олеже ти далі на вулканізації?))) До весни так їздити зібрався?))
27 листопада 2025р. 07:56
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Dziadek
Олеже ти далі на вулканізації?))) До весни так їздити зібрався?))
Dziadek, Та чого на вулканізації?)
Шинам то ж нічого не робили
27 листопада 2025р. 14:04
Мега круто.Сірий хром 😍
1
27 листопада 2025р. 06:33
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
dima8884
Мега круто.Сірий хром 😍
dima8884, Дякую)
27 листопада 2025р. 14:04
Не поняв, як це не чорні?! Це якийсь треш
1
1
26 листопада 2025р. 22:01
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Yuricsson
Не поняв, як це не чорні?! Це якийсь треш
Yuricsson, Дизлайк і відписка?)
26 листопада 2025р. 22:24
Без коліс :(
Відкрий таємницю, стосовно клапану і герметику, я тебе прошу…😂
Колір - ахуєть, згоден. Своі буду фарбувати також в інший, на весну… є ідея 😎
26 листопада 2025р. 21:42
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
wendimas
Відкрий таємницю, стосовно клапану і герметику, я тебе прошу…😂Колір - ахуєть, згоден. Своі буду фарбувати також в інший, на весну… є ідея 😎
wendimas, Та а яка таємниця?)
Щось(клапан чи ділянку навколо нього) задули герметиком - і тепер не спускає колесо.

Дякую!
До речі, краще записуйся заздалегідь. Малярки восени ой як завантажені, бо усі ж на теплий сезон красу хочуть)
26 листопада 2025р. 22:48
Без коліс :(
oleh_o
wendimas, Та а яка таємниця?)Щось(клапан чи ділянку навколо нього) задули герметиком - і тепер не спускає колесо.Дякую!До речі, краще записуйся заздалегідь. Малярки восени ой як завантажені, бо усі ж на теплий сезон красу хочуть)
oleh_o, там нема ніяких клапанів. На датчику сам сосок металевий і під ним резинка (де він в диск вставляється). Так от - здається, що ту резинку хтось прої..ав, (як мені в минулому році) і через те спускало колесо. 😂😉
27 листопада 2025р. 08:28
Ооо, ну тепер прям гарно буде, знімай нафіг ту зиму, її не буде нормальної, 2 дні якщо що постоїть авто. А так лук має бути важливішим за параметри)
1
26 листопада 2025р. 21:24
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
Ооо, ну тепер прям гарно буде, знімай нафіг ту зиму, її не буде нормальної, 2 дні якщо що постоїть авто. А так лук має бути важливішим за параметри)
vollex13, Та куди ж знімати, а раптом буде?) Он, обіцяли дуже люту зиму з морозами і снігом. Та і у Карпати, можливо, вдасться вирватися)
26 листопада 2025р. 22:24
oleh_o
vollex13, Та куди ж знімати, а раптом буде?) Он, обіцяли дуже люту зиму з морозами і снігом. Та і у Карпати, можливо, вдасться вирватися)
oleh_o, не треба тобі ті Карпати, скоро закінчиться війна і поїдеш за ті гроші в Альпи 🤓 мій малий вирішив на Вольво не перевзуватись 🤓
26 листопада 2025р. 23:02
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
oleh_o, не треба тобі ті Карпати, скоро закінчиться війна і поїдеш за ті гроші в Альпи 🤓 мій малий вирішив на Вольво не перевзуватись 🤓
vollex13, За гроші - це 100%. Подивився ціни декількох готелів, то таке відчуття, що у якась Швейцарія)
26 листопада 2025р. 23:07
Я їжджу на Ford Mondeo IV
У мене такий колір JR-ов як і у тебе. Також незадоволений ним. Ну у мене не було вибору при купівлі так як брав б/в. З чорним кольором згоден з тобою на 100%. Диски повині виділяти авто, а не зливатися з ним.
1
1
26 листопада 2025р. 21:00
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
AndreyStkvki
У мене такий колір JR-ов як і у тебе. Також незадоволений ним. Ну у мене не було вибору при купівлі так як брав б/в. З чорним кольором згоден з тобою на 100%. Диски повині виділяти авто, а не зливатися з ним.
AndreyStkvki, Насправді, у мене також вибір при замовленні був такий собі. Оці бронзові, чорні власне і ще якісь) Тому бронзові і вибрав, бо на той момент вони найкращим рішенням були. Загалом - не шкодую. Якби оце диск не коцнув, то хто знає, можливо б і не фарбував взагалі)
26 листопада 2025р. 22:23
Добре, що я вже не такий нестримно гарячий, як колись, і маю терпіння дочитати до кінця, перш ніж писати обурливий комент з приводу бнв на чорних дисках )))
1
26 листопада 2025р. 19:34
Виглядає нереально! Тепер очікуємо оновлені фото профілю. Скоріше б весна)
1
26 листопада 2025р. 18:49
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
wrxfk
Виглядає нереально! Тепер очікуємо оновлені фото профілю. Скоріше б весна)
wrxfk, Дякую)

Охх, тепер оце тільки дочекатися
26 листопада 2025р. 22:18
Без коліс :(
Огінь🔥🔥🔥
26 листопада 2025р. 18:25
Ну от реально ж набагато краще як темні диски. Видно що за диск, форму, дизайн ітд
2
1
26 листопада 2025р. 18:15
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Chugaister
Ну от реально ж набагато краще як темні диски. Видно що за диск, форму, дизайн ітд
Chugaister, Однозначно краще)
На бронзових то також було видно рисунок, однак у світлому кольорі наче аж кричить про себе)
1
26 листопада 2025р. 22:18
Блін, я теж свої хочу в срібло) Вийшло ну бімба
1
26 листопада 2025р. 17:14
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
EddyPrime
Блін, я теж свої хочу в срібло) Вийшло ну бімба
EddyPrime, То вперед за грошима і на малярку)
26 листопада 2025р. 22:17
диски, наче, аж підросли і стали ще гарніші! )

P.S.
а де це в нашому кішлаку такий шиномонтаж?..
26 листопада 2025р. 17:00
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
TheGlory
диски, наче, аж підросли і стали ще гарніші! )P.S.а де це в нашому кішлаку такий шиномонтаж?..
TheGlory, До речі так, світлі здаються більшими)

Київ, вул. Заболотного 124/2
1
26 листопада 2025р. 22:16
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
TheGlory
oleh_o, я про Крюківщину питав )
TheGlory, Ааа)
Цього не знаю. Мені просто сказали, що везуть у Крюківщину. Я так зрозумів, там виключно склад, не шиномонтаж
27 листопада 2025р. 16:04
oleh_o
TheGlory, Ааа)Цього не знаю. Мені просто сказали, що везуть у Крюківщину. Я так зрозумів, там виключно склад, не шиномонтаж
oleh_o, а, зрозумів, дякую. Я думав шо мож якийсь нормальний шиномонтаж відкрили вже... )
27 листопада 2025р. 16:08
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
TheGlory
oleh_o, а, зрозумів, дякую. Я думав шо мож якийсь нормальний шиномонтаж відкрили вже... )
TheGlory, Мені люди звідти ось цей рекомендували:

https://otters-wheels.com/
1
27 листопада 2025р. 16:36
Вооооо, ну так це ж уже і малюнок на дисках видно 😁 То, шо треба, кайф 😋
1
1
26 листопада 2025р. 16:15
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
_o_x_ygen
Вооооо, ну так це ж уже і малюнок на дисках видно 😁 То, шо треба, кайф 😋
_o_x_ygen, Ахах, та на бронзових також видно, але, звісно ж, не так виражено)
1
26 листопада 2025р. 22:15
Ідеально! Колір просто топ! Як на мене, це безпрограшний варіант.
p.s. розважаюсь з Куртизанкою, як можу. Крутить мнов, як хоче просто!
3
26 листопада 2025р. 15:46
Я їжджу на Mazda 6 (3G)
теж боліло за подертий диск бордюром(

-Хе-хе, невже думали, що я виберу фарбування у чорний?🤣

хух, вже хотів написати гадості за чорні диски 😂, але не довелося і добре!

колір просто відпадний 🔥🔥🔥 може і свої колись помалюю в такий.
26 листопада 2025р. 15:36
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
JohnnyTheVillain
теж боліло за подертий диск бордюром( -Хе-хе, невже думали, що я виберу фарбування у чорний?🤣хух, вже хотів написати гадості за чорні диски 😂, але не довелося і добре!колір просто відпадний 🔥🔥🔥 може і свої колись помалюю в такий.
JohnnyTheVillain, Дякую!
А я все чекав у коментарях хоч когось із фанатів чорних дисків)

Якщо хочеться фарбувати, то краще не відкладати, а якнайшвидше тим результатом насолодитися)
1
26 листопада 2025р. 22:14
нє, ну новий колір — мьооод))))
1
26 листопада 2025р. 15:32
та ти шо діскі колір розйоб чорний шоколад з молоком має бути ніхуя собі стіль
пс Хазяїн куртізанки казав шо буде зиму у теплому паркінгу перечікувать чи шось я ото напутав
26 листопада 2025р. 15:31
oleh_o
stakanostas, Дякую)
oleh_o, не цікавився як би виглядали 20 ббс рс або лс типу під олдКлесіку
26 листопада 2025р. 22:39
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
stakanostas
oleh_o, не цікавився як би виглядали 20 ббс рс або лс типу під олдКлесіку
stakanostas, "олдКлесіку" - та ну, куди то таке на Ф кузов?)
BBS також класно виглядають на Е серії. Або хоча б на седанах, але не на Х3)
26 листопада 2025р. 22:45
oleh_o
stakanostas, "олдКлесіку" - та ну, куди то таке на Ф кузов?)BBS також класно виглядають на Е серії. Або хоча б на седанах, але не на Х3)
oleh_o, ой шось мені підказує трошки нище підвіску і ббс булиб просто завали був би тим шо рве шаблони
1
26 листопада 2025р. 22:49
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
stakanostas
oleh_o, ой шось мені підказує трошки нище підвіску і ббс булиб просто завали був би тим шо рве шаблони
stakanostas, Зроблю вигляд, що не бачив це повідомлення, а то гаманець тоді взагалі покине тонучий корабель)
26 листопада 2025р. 23:06
Прочитавши про чорний колір ледве не ригнув , але дочитавши до кінця проковтнув назад))
3
26 листопада 2025р. 15:29
Я їжджу на BMW X3 (F25)
😍
1
26 листопада 2025р. 15:00