Такий собі піджоп на зиму, аби сирочок не стояв у дворі під снігом.
Ніколи не мав діла з BMW (крім підкурювання дохлих акумів), але дизельні три літри і повний привід це весело, навіть на такому великому сараї.
|
Перший запис за (майже) три роки
09 квітня 2025р. 17:26
34
9
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 34 9 |
1
2