BMW X3 (F25) (🔊Pure Sound🔊)

Шлях до нового авто. Думки, вибір, ситуація на ринку

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна

Якась частина записів про оновлення авто буде розміщення у бортжурналі F25, адже вона стосується, частково даного Ікса та порівняння з ним.

Відмотаємо час назад до долара по 8 грн листопада 2025 року.
 
Ікс ще не є старим авто? - Уже некро, треба новіше.
На Іксу пробіг ледь перевалив за 100к км? - То вже вважай мільйон, треба менше.
В Ікса було вкинуто багато грошей? - Нічого, заробиш ще.
Діалоги (а правильніше, певно, монологи) подібного формату певний час супроводжували мене ледь не кожного вечора. В якийсь момент думка, що час нового авто настав, сильно закріпилася у моїй голові і не захотіла зникати, ігноруючи усі наведені раціональні контраргументи.

І, як розповідалося у одному фільмі, зароджена у підсвідомості ідея - то дуже рушійна сила. 


Перед тим, як перейти до огляду потенційних кандидатів із новішої G серії, давайте трохи поговоримо про слона у кімнаті. Ім'я якого - BMW X5 F15:


Ним Баварці закривали нішу кросоверів у F поколінні. F15 можна було купити новим у салоні аж до 2018 року включно. Тобто, він продавався паралельно з деякими моделями із G покоління. Дійсно, можна пересісти на старшого брата, та й не морочити собі голову. Там значно більше опцій доступно, трилітрові двигуни у більшості випадків, сама модель солідніша, має певний статус "крутості" у очах пересічного глядача. Коли у вас за столом ресторану запитають, на чому ви приїхали (не уявляю взагалі такої ситуації, але ти не менш😆), відповідь "на Х5" щось значить. І все одно, якого він там року. Але не дайте ринку заманити вас солодкою ціною. Те, що на АвтоРІА деякі екземпляри продають за💲15-20к💲, то у 99.999% буде досить сумне авто, з великим пробігом або/та слабою комплектацією. А хороші Х5, які вартують уваги, будуть стартувати від💲35к💲 і вище. 
Як би мені сильно не подобався F15, але змінити F покоління на F, я точно не готовий. Хочеться новішого, хочеться G покоління🙂


Найбільш очевидний апгрейд - новий(точніше, новіший) X3 G01. Про X3 у актуальному на 2025 рік кузові G45 говорити не буду - мені він взагалі не подобається. Ні своїм екстер'єром, ні інтер'єром, та нічим взагалі не подобається.

G45


А от із G01 протилежна ситуація - дизайнери доклали зусиль у своїй роботі, рисуючи його. Тут добре видно еволюцію F покоління (хоча от у профіль відрізнити їх дуже важко, якщо приховати декілька декоративних елементів). Дорестайлове виконання зараз ну дуже популярне на нашому ринку. Особливо, модифікація m40i з 3л бензиновим B58 на 360-382 к.с. До B58 повернемося трохи пізніше ще.
G01 Pre LCI(2017-2021) виглядає отак:


От дійсно, дуже класний кузов. Ще й коштує помірних грошей. Версії на sDrive (задньопривідні) можна знайти за💲22к💲вічнозелених.
Ремарка щодо цін: усі вони стосуються цін на тачки з Америки (яких на ринку найбільше).

Якщо ви хочете перший SUV від BMW і ваш бюджет до💲25к💲, то отакий G01 на 2л бензиновому B48 - буде ідеальним вибором.

Собі ж я дорест не розглядаю, адже електронна частина у нього недалеко пішла від F25. Те ж саме NBT Evo ID6, та ж сама цифрова панель приладів (так, з вищою роздільною здатністю, але та ж сама), те ж саме майже. Навіть список доступних опцій співпадає на 95%. А від нового авто хочеться, як не дивно, чогось нового.


Над рестовою версією німці старалися - це відразу видно. 
G01 LCI(2021-2024) уже такий:


Тут тобі і зміни у екстер'єрі, особливо по оптиці, двигуни отримали гібридні версії (для багатьох це важливий плюс), всередину поставили нові екрани під нову систему - MGU. Уточнення: MGU можна було зустріти і не деяких дорестах 2020 року. Для баварців це відома практика, коли існують свого роду "перехідні" моделі. Ринок, звісно ж, також відреагував на усі ці покращення. Рестові авто коштують помітно дорожче. Для пошуку хорошого екземпляру треба мати на руках хоча б💲30к💲. Любителі стейджу здебільшого оминають рестові версії: блок двигуна там залочений, і його анлок коштує 1к+ євро, та ще й треба запастися часом, доки блок буде подорожувати у Європу.

І, здається, от же він - ідеальний кандидат для оновлення. Сучасне авто, на класному двигуні, яке ще й виглядає приємно (а не як G45) - біжи та грай на аукціоні вже зараз. Але за весь час володіння F25 не один раз вилазили ситуації, коли якась із опцій була просто недоступна для молодших BMW (Х3, 3 серія). А збирати опції, як ви бачите по БЖ Ікса, я ой як люблю🤣. Вихід лише один - переходити у вищу лігу з цифрою 5.

E28/E34/E39/E60/F10/G30/G60 ні, без тебе, чудо китайського дизайну - певен, що у фаната BMW є свій фаворит серед цього списку. Модель культова, впізнавана, популярна, досить таки універсальна (особливо, у Touring кузові). Бізнес клас такий, яким він повинен бути, ото лише місця позаду для пасажирів немає, ахахах


Очевидно, що єдиним із варіантів для поточної покупки для мене є G30. Збалансований вибір, де можна отримати швидкість, комфорт, комплектацію у одному флаконі. Хоч і буде цей флакон не дуже дешевим. Дорестово-рестова ситуація тут аналогічна тому, що описував вище про X3 G01. Якщо і шукати собі, то рестовий варіант.

LCI (вгорі) vs pre-LCI (внизу)


З ними є лише один суб'єктивний нюанс. Більшість таких п'ятірок у Києві виглядають, як рестові, хоча не є ними. Чому так? Та все просто: бере власник (хлопчина років 25-35) з Америки дорест (здебільшого на B58 двигуні) і накидає на нього китайсько-тайванський обвіс з такими ж фарами, адже штатні рестові лазерні фари коштують ледь не 10 частину вартості всього авто. Далі ця G30 залітає на Сокар, де відбувається обмін понтами, і після зі світлофору по смузі ГТ мчить за горизонт до камери швидкості під Печерським мостом, ревучи кастомним вихлопом. Хто їздив ввечері по бульвару Міхновського, певно, хоча б 1 раз бачив вищеописану картину. Чи є щось у цьому погане? Та загалом, ні (крім порушення їзди по смузі ГТ), але певну ауру навколо G30 воно, особисто для мене, створює.

Х5 G05. Ну це просто тачка-мрія для власника F25. Здоровий жип, який нічого не уміє на бездоріжжі, зате класно себе відчуває на асфальті. Мене G05 підкуповує ще й тим, що його поставили на конвеєр трохи пізніше за G01 та G30, тому він завжди комплектується новішою MGU мультимедійною системою.

LCI (зліва) vs pre-LCI (справа)

LCI інтер'єр


Рестовий варіант, який завезли у автосалони у 2023 році, коштує, м'яко кажучи, немало😅. Його навіть не розглядаю. Та ще й на аукціонах їх грають дуже активно, навіть, якщо пробіг більший за схожі дорестові авто, які мене цілком влаштовують😎 У гаманці треба мати мінімум💲45к💲доларів (у майбутньому досвід знайомого показав, що і цього замало). Якщо вам компанії з пригону обіцяють привезти за менше - забирайте свої гроші і тікайте звідти =)

pre-LCI інтер'єр


А якщо я вам скажу, що можна купити ще кращу модель за менші гроші? Дурниці говорю, певно. Але от BMW так не вважає, адже G покоління баварці відкрили флагманом - 7 серія G11/G12. Саме сімка показала світові нову платформу CLAR, на якій збираються усі BMW, які мають задньопривідне компонування. Сімка - це неймовірний комфорт у комбінації із все можливими опціями, які тільки можуть запропонувати німці. Просто 100% влучання у мої побажання від авто. Якби тільки не роки випуску дорестової версії. Тут ми знову маємо стареньку електроніку, які у G30/G01. Рестова сімка(з 2019 року) виправляє цей недолік. Але ж якою ціною? Високою, скажу я вам. Фінальна вартість авто відразу ж зростає на 10-20к. І тут лише сподіватися, що пощастить на аукціоні. Питання ліквідності (через яку сімки і є такими "дешевими" на ринку) я зараз взагалі не розглядаю, мене воно цікавить дуже мало.

G12 LCI (зліва) vs G12 pre-LCI (справа)

Інтер'єр LCI версії 760Li


Такс, хто там ще у нас є? Один досить специфічний покемон. Його баварці вирішили вбити. Чому і навіщо - ніхто не знає, але це ну прямо таки дуже дивний хід з їх боку, адже кузов супер унікальний і, фактично, немає аналогів серед конкурентів. Хто здогадався, за яку модель я кажу, той молодець😉
Gran Turismo. У G поколінні - 6 серія, що має індекс G32.

G32 LCI (угорі) - G32 pre-LCI (внизу зліва) - F07 (внизу справа)

Раніше, у F поколінні, модель була частиною 5 серії, F07. Фактично, це 7 серія, але з підвищеним кліренсом. Ідеальне авто для наших доріг, де рівний асфальт знайти інколи не так і просто. Як і з сімкою, оновлена мультимедіа є лише на рестайлингу, тому дивлюся лише його і він відразу залетів би на 1 місце серед мого списку бажань, якби не кілька але. Їх кількість - знайти на аукціоні, звісно, можна, але складно. Дуже складно. А мала кількість екземплярів у поєднанні із зупинкою виробництва моделі ставить під сумнів можливість знайти кузовні елементи, а то і деякі запчастини (не усі вони взаємозамінні з G11 чи G30). 

Підсумую усе описане у одному списку, де моделі вилаштував за пріоритетом.
1 - X5 G05
2 - 5 серія G30
3 - 7 серія G12
4 - 6 серія G32
5 - X3 G01 m40i

Але як же обирати BMW, і не згадати двигуни? Про це уже буде інший запис, у якому даний список може змінитися (або ні😌) 


Епоха =)



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 червня 17:20
Подія: 01 листопада 2025р. 01:00
42 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Справедливості ради, якщо в 7 серії питання стояло лише в мультимедіа, то можна поставити без проблем собі MGU. Опцій там в ресті не додалося, все жирне можна і в доресті знайти. G32 нажаль в США не буває рестів...

А стосовно Х5/Х7 то їх найбільший мінус (для мене) це уніфікація салону і всіх "контролів" з 3 серією
04 червня 13:14
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Chugaister
Справедливості ради, якщо в 7 серії питання стояло лише в мультимедіа, то можна поставити без проблем собі MGU. Опцій там в ресті не додалося, все жирне можна і в доресті знайти. G32 нажаль в США не буває рестів...А стосовно Х5/Х7 то їх найбільший мінус (для мене) це уніфікація салону і всіх "контролів" з 3 серією
Chugaister, Так, MGU доставити, звісно, можна, але усю електроніку це не оновить (той же кафас залишиться на старому блоці). У другому записі я ще розпишу, чому дорест ніяк не підходить, і там уже заміна не допоможе)

"Х5/Х7 то їх найбільший мінус (для мене) це уніфікація салону і всіх "контролів" з 3 серією" - тут не зрозумів. Ти за що саме зараз?
04 червня 17:01
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Chugaister
oleh_o, я мав на увазі ось це
Chugaister, Тююю, так воно навпаки ж=)
У Г20 таке як у Г05/Г07. Бо якраз же Г05 став першим авто Г серії у такому стилі ще у 2018.
09 червня 21:10
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Chugaister
oleh_o, або це. Це проблема не лише бмв. Але так як я фанат все ж таки в першу чергу бмв, то й критикую їх за це. Не можна робити одинакові руль, приборку, ручки, підлокітник, клімат, консоль ітд, для 3, х5 і х7. Мягко кажучи різна ціна
Chugaister, "Не можна робити одинакові руль, приборку, ручки, підлокітник, клімат, консоль ітд, для 3, х5 і х7" - чому не можна? Впізнаваність дизайну - це добре, якраз. Якщо воно нормальної якості, то нехай дістанеться і молодшій серії. Там у Х5 ще вистачить опцій, які ніяк не отримає на Х3 чи 3 серії =)
09 червня 21:12
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Chugaister
oleh_o, я просто старий бмвіст і звик що фурнітура на 3, 5 і 7 різна) А ця уніфікація (здешевлення) мене дратує. Я звісно розумію що бмв так вигідно, але тим не менше...
Chugaister, Стиль однаковий, але якість виконання (матеріали, кольори) - все ж різні. Та ж дверна карта 3 і Х5 відрізняються)
09 червня 22:55
Без коліс :(
oleh_o
Chugaister, Стиль однаковий, але якість виконання (матеріали, кольори) - все ж різні. Та ж дверна карта 3 і Х5 відрізняються)
oleh_o, Тю) Так є гарні новини - 7-а серія завжди виходить першою в лінійці. Просто купуєш останню модель і не буде ще ні 3-ки ні 4-ки декілька років. Нічого не дратує, унікальний їздиш як і хотів 😂
P.S. ну заплатив звісно, за унікальність і як мало бути по філософіі бренду 😉
14 червня 10:10
Я їжджу на BMW 5 series Touring (G31)
Планую неспішно продавати своє авто, переходь на сторону турінгів)
1
02 червня 20:56
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Gogy
Планую неспішно продавати своє авто, переходь на сторону турінгів)
Gogy, Турінги - класні, звісно. Але просто неактуально мені)
04 червня 17:01
Я їжджу на BMW 3 series (G20)
Торгуваі собі 6ку, 5ку рест та трійку. Так от 6ки хоч їх і не багато, але траплялись доволі жирні і ціна була дуже адекватна, порівняно з 5. Я так розумію попит невеликий. Тому якщо зі США і подобається точно раджу спробувати. Я не дуже їх пробував, так як не міг вирішити чи воно (таке довге) мені треба чи ні. Наступну прям розглянув би.
1
02 червня 18:42
Без коліс :(
Дорест G01, G30, G11(12) - це F серія по своїй архітектурі. Сенс?
02 червня 14:52
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
wendimas
Дорест G01, G30, G11(12) - це F серія по своїй архітектурі. Сенс?
wendimas, Дорестові - так, покращена F серія

Я ж про це і писав, що не розглядаю їх, лише їх рестові варіанти)
1
02 червня 15:47
Без коліс :(
oleh_o
wendimas, Дорестові - так, покращена F серіяЯ ж про це і писав, що не розглядаю їх, лише їх рестові варіанти)
oleh_o, э сенс в тому, що з MGU на борту. В ідеалі MGU2, але потрібна Європа онлі, з Америкою на ній трабли(
02 червня 15:48
"Обираю нове авто, або як я прийшов у точку G" )))
1
2
02 червня 12:35
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
коли почав читати за Х3, то одразу зрозумів, що це взагалі не твій варіант, від слова зовсім 😁😉
1
02 червня 12:25
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Bal-3
коли почав читати за Х3, то одразу зрозумів, що це взагалі не твій варіант, від слова зовсім 😁😉
Bal-3, Але, як варіант у вакуумі, G01 - просто топ. Але саме m40i виконання)
1
04 червня 17:05
ух бля такий список я навіть сам не знаю шо вибрав
але пацієнт номер 4 хороший варіант (7 краще)
1
02 червня 09:39
Ніц не розумію, бо Їзжу старою автівкою лише тому, що не можу дозволити собі ще більш стару. Всі ці твої MM та інтерфейси все одно поростуть мохом вже за пару років. Тому купувати треба те, що радує око і вухо.
1
02 червня 01:42
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Кowаlsкі
Ніц не розумію, бо Їзжу старою автівкою лише тому, що не можу дозволити собі ще більш стару. Всі ці твої MM та інтерфейси все одно поростуть мохом вже за пару років. Тому купувати треба те, що радує око і вухо.
Кowаlsкі, Так у тебе останні авто молодші за мої, хахах. То ж це ще хто з нас на старому катається?)

Інтерфейси то поростуть мохом, звісно. Але свою функцію вони будуть виконувати, причому так - як мені якраз треба)
"Тому купувати треба те, що радує око і вухо." - тут на 100% згоден!
02 червня 13:56
Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW X3 (G01)
Цінова категорія цих автомобілів досить розмита, все залежить від того що саме ти хочеш отримати від авто. З власного досвіду можу сказати, що г05 на пневмопідвісці доволі універсальний і різносторонній автомобіль який може дати як комфорт так і спортивність
1
02 червня 01:19
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
NoToRiUs
Цінова категорія цих автомобілів досить розмита, все залежить від того що саме ти хочеш отримати від авто. З власного досвіду можу сказати, що г05 на пневмопідвісці доволі універсальний і різносторонній автомобіль який може дати як комфорт так і спортивність
NoToRiUs, Так, різниця цін тут досить велика, хоча, насправді, там кожне із авто можна знайти за умовну ціну 45к =)
Хочеться, звісно, усього, побільше та відразу. Але ми ж знаємо, що такого не буває.

"г05 на пневмопідвісці доволі універсальний і різносторонній автомобіль який може дати як комфорт так і спортивність" - саме тому він у мене першим у списку і стоїть)
02 червня 01:37
Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW X3 (G01)
oleh_o
NoToRiUs, Так, різниця цін тут досить велика, хоча, насправді, там кожне із авто можна знайти за умовну ціну 45к =)Хочеться, звісно, усього, побільше та відразу. Але ми ж знаємо, що такого не буває."г05 на пневмопідвісці доволі універсальний і різносторонній автомобіль який може дати як комфорт так і спортивність" - саме тому він у мене першим у списку і стоїть)
oleh_o, «кожне із авто можна знайти за умовну ціну 45к» - так можна звичайно, але треба розуміти що чим дешевше - тим більше $ потрібно докинути…я за свою дав більше і всеодно там з функціоналу багато чого не хватає…а це вже верх ринку, плюс що вона не бита і в заводському м пакеті…
Тут 2 варіанта: або сипати кучу $ і кайфувати не дивлячись скільки вона тобі обійшлась)) ну або економити і розуміти що авто не з дешевих але всеодно буде переслідувати відчуття жалю і невдоволення. Тому тут дуже тоненька грань і потрібно чимось жертвувати
2
02 червня 02:09
Я їжджу на Smart City
Ну ще є взагалі ультімейт варіант - останнє покоління 8 серії. Але там ціна космічна.
Ще можна згадати Гранд Купе 4 серії покоління F. Але то скоріше не апгрейд, а просто крок в бік так би мовити. Ну і ще ж є Ікси 4 серії
01 червня 22:10
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Я їжджу на Smart City
oleh_o
Roma_Lukianets, 8 сильно вибивається із бюджету. Та і не для наших доріг вона, от взагалі.4 та Х4 - то все ще 3 та Х3, хоч і з цікавішим дизайном)
oleh_o, так і є. 4 - це типу 3 в більш спортивному дизайні кузова.
А взагалі-то мене дуже тішить, наскільки в БМВ логічне і зрозуміле маркування модельного ряду.
1 серія, або Х1 - компактні седани і хетчі або супер компактні кросовери
2 серія або Х2- те саме, що й серія 1, але в спорткупе кузові
І так далі ця логіка зберігається і в серіях 3/Х3 - 4/Х4, і в 5/Х5 - 6/Х6, і в 7/Х7 - 8.
Трішки вибирається серія 8, у якої немає кросоверної версії Х8. Та і саму 8, доречі , зняли з виробництва. Ну і в серіях 3 і 5 замість хетчів є універсали. Зате в серіях 4 і 6 є кабріо.
02 червня 04:19
Я їжджу на BMW X3 (F25)
я поки не буду коментувати )
1
2
01 червня 21:47
t1mm1
я поки не буду коментувати )
t1mm1, Олег тобі злив інфу?)
02 червня 02:13
Я їжджу на BMW X3 (F25)
Michael_777
t1mm1, Олег тобі злив інфу?)
Michael_777, та я ж мамкін осінт, і так все знаю )
2
03 червня 16:31
t1mm1
Michael_777, та я ж мамкін осінт, і так все знаю )
t1mm1, це він контент набиває такими постами )
06 червня 17:19
Шось підказує шо на вибір авто буде впливати факт обьєму внутрішнього , бо музика має звучати)
4
01 червня 20:54
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
oleh_o
Водяной, Не треба тут спойлерити)
oleh_o, так ось куди Brax цілиться )
1
02 червня 09:58
oleh_o
Водяной, Не треба тут спойлерити)
oleh_o, то може, саме тому G05 на першому місці в списку?😁
А не ті відмовки про пневму і різносторонність. Комфорт/спортивність при бажанні😁
1
02 червня 13:19
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Неочікувано цікаве чтиво :)
1
01 червня 20:48