Вітаю 🙌
Шось тяжко йдуть нові дописи . Матеріалу дуже багато . Часу цим займатись обмаль . Встановлені дуже круті та рідкісні опції про які треба розповісти . А також плануються масштабні зміни в автомобілі 🙆♂️ тому що б не було зовсім вже завалу потрібно закінчити те що вже є ✅
Отже , Після встановлення світлого салону з s6c4 , перебрав редуктор електрошторки заднього скла . Вона почала працювати плавно , без смикання та різких рухів . Як же все ж таки круто виглядає чорна шторка на фоні світлого салону 😍
Кааайф 😍
Все трапилось традиційно для мене - випадково ) перед сном листав групу по с4 кузову і самим останнім повідомленням було «продам комплект карт із задніми шторками» ) хіба це не доля 🔮?
взагалі останнім часом навмисно не заходжу туди що б ненароком щось знову не купити 😀🤦♂️.
Зустрічайте - Механічна шторка задніх карт .
Також у комплекті обовʼязково повинні бути гачки за які шторка чіпляється до рамки дверей коли ти її піднімаєш :
Безпосередньо сама шторка схована під самим краєм карт біля хром молдингу
Верхня частина вставляеться у паз самої карти . З боків дві кліпси :
а знизу вона прикручуеться .
Оці місця кріплення деколи зустрічаються на звичайних картах , проте в мене на карті їх немає (
Далі міряем розміри шторки що б зробити місце під них у моїх картах .
По розмірам вирізаем . Але це все не так просто . На звичайній дверній карті на місці там де має бути шторка присутні пластикові підсилювачі . Їх всі треба зрізати та зачистити що б шторка туди влізла .
Потрібно постійно підганяти вікно під шторку , що б вона встала на своє місце та не стирчала .
далі потрібно відломати нижні кріплення від карт під шторку та припаяти іх вже на мої карти . Відверто кажучи це чисто підстраховка , тому що шторка дуже міцно сидить ну тому вікні яке ми вирізали + по боках по дві кліпси . Але ще одна точка опори зайвою не буде !
Чіпляем шторку та дивимся що з того вийшло !)
Уфффф 😍 шось на багатому ) чомусь відразу подумав про мінібар у машині з кришталевими бакалами 😀
з іншою картою проводим тіж самі маніпуляції . Що правда у тричі швидше ) так як першу було трохи страшно різати та ломати .
Ну і лишилось по чіпляти гачки для шторки на рамку дверей . Ставим карти на двері , піднімаєм шторку та відмічаєм де вони мають стояти .
Саморізами у рамку , що поробиш , штатне виконання 🙆♂️🤦♂️😀
Фул опшен по шторках . Чесно , я в захваті досі . Як чудово воно пасує саме світлому салону 😍 на темному воно все губиться я вважаю .
ще є відео у ТікТок :
https://vt.tiktok.com/ZSCNGTPAK
Машина в мене практично не тонована , присутня ледь ледь жовто/коричнева плівка .
Тому для мене це не просто ще одна опція у скарбничку , а і корисна та дієва річ 😍✅
Дуже гарно та вайбово 😍
Теж від початку хотів задню шторку, але тримаю себе за руки, щоб не лізти шукати, бо з машиною треба ще купу всього зробити і не на часі )))
Стосовно посилання, в редакторі кнопка "вставити/редагувати" посилання.
Дякую за пораду , а то чат ГПТ каже що це сайт такий і нічого ти з цим не зробиш )