Audi 100 (C4) (Classic Audi 😍)

Оригінальні Шторки у задні дверні карти

Я їжджу на Audi 100 (C4)
Хмельницький, Україна

Вітаю 🙌

Шось тяжко йдуть нові дописи . Матеріалу дуже багато . Часу цим займатись обмаль . Встановлені дуже круті та рідкісні опції про які треба розповісти . А також плануються масштабні зміни в автомобілі 🙆‍♂️ тому що б не було зовсім вже завалу потрібно закінчити те що вже є ✅
Отже , Після встановлення світлого салону з s6c4 , перебрав редуктор електрошторки заднього скла . Вона почала працювати плавно , без смикання та різких рухів . Як же все ж таки круто виглядає чорна шторка на фоні світлого салону 😍



Кааайф 😍


Все трапилось традиційно для мене - випадково ) перед сном листав групу по с4 кузову і самим останнім повідомленням було «продам комплект карт із задніми шторками»  ) хіба це не доля 🔮? 
взагалі останнім часом навмисно не заходжу туди що б ненароком щось знову не купити 😀🤦‍♂️.


 



Зустрічайте - Механічна шторка задніх карт .

Також у комплекті обовʼязково повинні бути гачки за які шторка чіпляється до рамки дверей коли ти її піднімаєш :





Безпосередньо сама шторка схована під самим краєм карт біля хром молдингу 





Верхня частина вставляеться у паз самої карти . З боків дві кліпси :



а знизу вона прикручуеться . 





Оці місця кріплення деколи зустрічаються на звичайних картах , проте в мене на карті їх немає ( 


Далі міряем розміри шторки що б зробити місце під них у моїх картах .







По розмірам вирізаем . Але це все не так просто . На звичайній дверній карті на місці там де має бути шторка присутні пластикові підсилювачі . Їх всі треба зрізати та зачистити що б шторка туди влізла .





Потрібно постійно підганяти вікно під шторку , що б вона встала на своє місце та не стирчала .



далі потрібно відломати нижні кріплення від карт під шторку та припаяти іх вже на мої  карти . Відверто кажучи це чисто підстраховка , тому що шторка дуже міцно сидить ну тому вікні яке ми вирізали + по боках по дві кліпси . Але ще одна точка опори зайвою не буде !



Чіпляем шторку та дивимся що з того вийшло !)



Уфффф 😍 шось на багатому ) чомусь відразу подумав про мінібар у машині з кришталевими бакалами 😀


з іншою картою проводим тіж самі маніпуляції . Що правда у тричі швидше ) так як першу було трохи страшно різати та ломати .


Ну і лишилось по чіпляти гачки для шторки на рамку дверей . Ставим карти на двері , піднімаєм шторку та відмічаєм де вони мають стояти . 





Саморізами у рамку , що поробиш , штатне виконання 🙆‍♂️🤦‍♂️😀






Фул опшен по шторках . Чесно , я в захваті досі . Як чудово воно пасує саме світлому салону 😍 на темному воно все губиться я вважаю . 
ще є відео у ТікТок :


https://vt.tiktok.com/ZSCNGTPAK


Машина в мене практично не тонована , присутня ледь ледь жовто/коричнева плівка .



Тому для мене це не просто ще одна опція у скарбничку , а і корисна та дієва річ 😍✅


Слідкуйте , далі буде !

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 23:47
7 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Оооо, штори це топ! Прикольно що можна переставити, на с5 вже так не зробиш, там батони сильно різні із шторами і без.
2
сьогодні о 00:52
Автор Я їжджу на Audi 100 (C4)
Luchko
Оооо, штори це топ! Прикольно що можна переставити, на с5 вже так не зробиш, там батони сильно різні із шторами і без.
Luchko, штори топ !😍 особливо як нема тонування , виглядає
Дуже гарно та вайбово 😍
сьогодні о 07:28
Жирна фішка, респект за доробок!
1
сьогодні о 00:36
Автор Я їжджу на Audi 100 (C4)
valeru4
Жирна фішка, респект за доробок!
valeru4, дякую !🤝
сьогодні о 07:27
Крутяцька тема ))
Теж від початку хотів задню шторку, але тримаю себе за руки, щоб не лізти шукати, бо з машиною треба ще купу всього зробити і не на часі )))

Стосовно посилання, в редакторі кнопка "вставити/редагувати" посилання.
1
сьогодні о 00:31
Автор Я їжджу на Audi 100 (C4)
ROst.ADventure
Крутяцька тема ))Теж від початку хотів задню шторку, але тримаю себе за руки, щоб не лізти шукати, бо з машиною треба ще купу всього зробити і не на часі )))Стосовно посилання, в редакторі кнопка "вставити/редагувати" посилання.
ROst.ADventure, В мене так само і було з цими шторками ) тримав себе в руках що б не купити їх раніше тому шо не на часі трохи було ) доречі так , на 124 йде точно така сама електрошторка як і на с4 . Дуууууже крута штука . У власників сучасних авто викликає дикий захват : «Що внатурі вона сама піднімається😳, та ну на***?» 😆
Дякую за пораду , а то чат ГПТ каже що це сайт такий і нічого ти з цим не зробиш )
сьогодні о 07:26