Volkswagen Tiguan Allspace Котоящір

31
Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
Дніпро, Україна

Про авто

Volkswagen Tiguan Allspace 2020 року — мій сімейний кросовер для щоденних справ, поїздок містом і далеких маршрутів. Авто приїхало зі США, тож поступово доводжу його до свого ідеалу: обслуговування, корисні доопрацювання, трохи комфорту та зовнішнього стилю.

Під капотом — 2.0 бензин на 186 к.с., автомат і повний привід. Подобається за просторий салон, місткий багажник, впевнену поведінку на трасі та універсальність у будь-яку пору року.

Назвав його «Котоящір». Назва Tiguan утворена від слів Tiger і Iguana: тигр — великий кіт, а ігуана — ящірка. Тому «Котоящір» — цілком логічне й трохи іронічне ім’я для цього авто.

Тут буду фіксувати все, що з ним відбувається: від планового ТО до нових фішок, подорожей і маленьких перемог над заводськими недоліками.

Характеристики

Volkswagen Tiguan Allspace, Сірий
Зійшов з конвеєра у 2020 році
Придбаний у 2025 році
Двигун: Бензиновий (2.0 л.), 186 к.с.
Коробка: Автоматична
Повний привід

Бортжурнал (23)

Немає співпадінь
ТО 80000км
24 червня 13:19
4
Ремонт та обслуговування > планове ТО 4
Встановлення підсвітки передніх дверей
19 червня 14:11
6
Допрацювання > тюнінг 6
Мій антистрес
14 червня 21:01
5
Ремонт та обслуговування > мийка 5
Заміна водійського дзеркала
04 червня 11:29
10
Ремонт та обслуговування > своїми руками 10
Тонування
11 травня 13:50
4
Допрацювання > тюнінг 4
Бардачок в торпедо
04 травня 12:37
8
Ремонт та обслуговування > своїми руками 8
Дніпро–Карпати і назад: як є
29 березня 08:39
4
Події > подорож 4
Відключення Start/Stop
15 березня 11:12
1
Ремонт та обслуговування > електроніка 1
Літня гума або "Як же задовбало".
11 березня 13:36
8
Колеса > шини 8
ТО - підсумок
17 лютого 19:52
3
Ремонт та обслуговування > планове ТО 3
Велике ТО
26 січня 18:13
9
Ремонт та обслуговування > планове ТО 9
Шторка багажника (НАРЕШТІ)
10 січня 10:34
6
Аксесуари > аксесуари 6
Встановлення металевого захисту двигуна
29 листопада 2025р. 10:50
9
Ремонт та обслуговування > запчастини 9
Full led фари
15 листопада 2025р. 21:13
23
Допрацювання > тюнінг 23
Лого радіостанцій
07 жовтня 2025р. 20:17
6
Ремонт та обслуговування > електроніка 6
Заміна гофри багажника
20 вересня 2025р. 19:58
12
Ремонт та обслуговування > своїми руками 12
Фінал!
08 серпня 2025р. 22:00
11
Спостереження та враження > купівля авто 11
Заміна АКБ
26 липня 2025р. 15:32
3
Ремонт та обслуговування > запчастини 3
Ось і зустрілись😍
25 червня 2025р. 10:56
12
Спостереження та враження > купівля авто 12
🚢 П’ятниця 13-го — не завжди поганий день!
17 червня 2025р. 11:51
3
Спостереження та враження > купівля авто 3
ТО 65000 км + ніштяки з Temu
09 червня 2025р. 14:27
2
Ремонт та обслуговування > планове ТО 2
Машинка прибула до Клайпеди
07 червня 2025р. 08:55
0
Спостереження та враження > купівля авто 0
Пошук та купівля в Америці
29 травня 2025р. 12:30
16
Спостереження та враження > купівля авто 16

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Focus III Sedan
Дуже гарний колір
24 червня 12:46
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
SvitlanaPS
Дуже гарний колір
SvitlanaPS, Дуже гарно дякую)))
24 червня 12:48
Еххх була б вона чорна 🤭
1
24 червня 12:32
Sghulzer
Еххх була б вона чорна 🤭
Sghulzer, він би не купив її
1
24 червня 12:53
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
Sghulzer
Еххх була б вона чорна 🤭
Sghulzer, був такий
не хо)
1
24 червня 13:42
Я їжджу на Volkswagen Tiguan (2G)
Американський шрот))))
24 червня 12:31
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
dalibuk
Американський шрот))))
dalibuk, куди мені до твого європейського шроту😁😁😁
1
24 червня 12:31
Я їжджу на Volkswagen Tiguan (2G)
Makssm_ms22
dalibuk, куди мені до твого європейського шроту😁😁😁
Makssm_ms22, українського офіційного, попрошу)
1
24 червня 12:32
Я їжджу на Lincoln MKZ (2G)
Тачка агонь 🔥
24 червня 12:27
Я їжджу на Lincoln MKZ (2G)
Anna_
Тачка агонь 🔥
Anna_, ще одна)
24 червня 12:27
Я їжджу на Lincoln MKZ (2G)
_FURY_
Anna_, ще одна)
_FURY_, шо таке займись роботою 😁
24 червня 12:29
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
Anna_
Тачка агонь 🔥
Anna_, дякую)
24 червня 13:42
Я їжджу на Lincoln MKZ (2G)
😁👍 +1
24 червня 12:27
_FURY_
😁👍 +1
_FURY_, підлабузник
1
24 червня 12:30
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
_FURY_
😁👍 +1
_FURY_, дякую)
24 червня 13:43
Шикарний автомобіль 🔥
1
24 червня 12:26
Я їжджу на Lincoln MKZ (2G)
pidhorodetska_yulia
Шикарний автомобіль 🔥
pidhorodetska_yulia, підлабузник
24 червня 12:27
_FURY_
pidhorodetska_yulia, підлабузник
_FURY_, ні в якому разі)
24 червня 12:29
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
pidhorodetska_yulia
Шикарний автомобіль 🔥
pidhorodetska_yulia, Дякую))
24 червня 13:43
100$
2
15 травня 08:24
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
VUDU_auto
100$
VUDU_auto, в мене решти не буде
15 травня 08:52
Ех, був би це Ford, ціни б йому не було 😂😂😂. Гарна автівка - нехай не підводить.
2
17 березня 10:36
Makssm_ms22
TimShkar, ще не доріс)
Makssm_ms22, це як повага до дорогого алкоголю приходить із віком - в тебе ще все попереду (тим паче VW вчергове на грані банкрутства 😁😁😁).
1
24 червня 14:25
Я їжджу на Volkswagen Tiguan (2G)
шо за звєрь!!!
1
11 лютого 10:41
Я їжджу на Renault Talisman
Напевне, моє майбутнє авто )
1
28 січня 20:15
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
armily
Напевне, моє майбутнє авто )
armily, Забирай)
24 червня 13:43
👍😎👍
1
26 жовтня 2025р. 11:49
Власник Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
APTICT
👍😎👍
APTICT, дякую)
24 червня 13:42