Volkswagen Tiguan Allspace (Котоящір)

Заміна водійського дзеркала

Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
Дніпро, Україна

Нарешті замінив лівий дзеркальний елемент на своєму Котоящері. Штатне американське дзеркало рівне та має ефект збільшення, через що огляд збоку не такий комфортний, як хотілося б.


Встановив європейський асферичний елемент — різницю помітив одразу. Кут огляду став ширшим, сліпа зона значно зменшилася, а під час перестроювань тепер набагато більше впевненості. На практиці це одна з тих доробок, яка щодня приносить користь.


Якщо у вас також Tiguan або інший Volkswagen з американського ринку, рекомендую звернути увагу на таку заміну. До речі, правильні асферичні дзеркальні елементи для американських версій є в наявності — звертайтеся, підкажу та допоможу підібрати потрібний варіант.


Натискаємо на верхній правий куток та зліва вставляємо пальці. Тягнемо на себе Обережно тягнемо на себе



ОБЕРЕЖНО 2 дроти підігріву знімаємо та виймаємо дзеркало



Такий вигляд



Обидва дзеркала оригінал Нове з затертим лого)



До



Після



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2000 UAH, Пробіг 79700 км.
Опубліковано: 04 червня 11:36
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Дзеркала для слабаків
1
24 червня 12:26
Автор Я їжджу на Volkswagen Tiguan Allspace
APTICT
Дзеркала для слабаків
APTICT, з моїм тонером я їх не бачу все рівно😂
24 червня 12:28
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Поїздив з американським дзеркалом тиждень та замовив собі теж))
Це якесь знущання їздити з таким дзеркалом...
11 червня 09:06
Ой шось посипалась ця машина , одні ремонти 😁
3
05 червня 09:15
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
"Штатне американське дзеркало рівне та має ефект збільшення" - американське дзеркало не наближає, воно показує у масштабі 1:1 якраз. Поширена помилка)
1
04 червня 12:21
Це ті частини, які не маєть європейської омологації (славнозвісний значок "Е" в кружочку). Американський стандарт і сертифікація диве по своїх законах і у них сертифікація проходить у SAE.
Якщо слідувати закону, то окрім дзеркал, треба замінити теж передні фари та задні ліхтарі, бо вони теж не сертифіковані в Європі.
Я працюю асистентом діагности тут в Польщі і помалу вже починають чіплятися до американських авто, які не мають цих сертифікованих деталей. Але гряде глобальна реформа проходження ТО в Європі і як це введуть, то американські авто будуть потребувати заміни тих не сертифікованих частин.
1
04 червня 12:18
oleh_o
Crayfish, Так автор у Дніпрі. Яке йому діло до ТО у Європі?)
oleh_o, та ніякого звісно, але я про те, що в Україні теж є вимоги і відповідальність до цих вимог - сертифікат відповідності. Який тупо продається і ніхто нічого не перевіряє.
Це погано, бо має бути порядок. А порядок починається з кожного з нас.
04 червня 15:54
Я їжджу на Skoda Karoq
oleh_o
Crayfish, Так автор у Дніпрі. Яке йому діло до ТО у Європі?)
oleh_o, до того, що рано чи пізно, але така тенденція дійде і до нас
24 червня 14:18
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
longeroff
oleh_o, до того, що рано чи пізно, але така тенденція дійде і до нас
longeroff, Ну от як буде, тоді автор та інші і будуть думати, що їм робити)
24 червня 15:52