Моніторив ОЛХ і барахолки На предмет гальм 340/330 перед зад, на трійках і четвірках їх ставили на 3л бензинові двигуни, бо моментами гальм було мало, плюс було биття під час гальмування. Натрапляю на таку красу:


Замовляю, і паралельно з Америки замовляю Power Stop Z23

Також замовив задній стаб від м235і, 15мм, найжирніший від бмв що стане болт он. Для порівняння у М3 - стаб товщиною 16мм. У сток ф30-12мм, а тюнячий від Eibach-20мм, від H&R здається ще товстіший.
Їду все встановлювати:

А як виявилось-заднього стаба в мене по заводу взагалі НЕМА! Альоу, байрешен моторен верке, ви чьо)) Пощастило що механік поматюкався, пішов в підвал і приніс болти, гайки+стійки стаба, вони до речі пластикові.
Далі гальма.

Цікаво що тепер передній щиток гальмівного диску має такий "прийомник" повітряного потоку і прям навпроти нього по висоті вихід повітропровода вентиляції гальм. Між ними звичайно колесо стоїть, але може це і працює)))
Поки гальма не притруться, нічого сказати не можу, чи краще стало, але от факт - Z23 на холодну гальмують посередньо, треба трішки попрацювати гальмами, щоб почали хапати як треба.
Виглядає поболєє)) Не кривлячи душею не скажу, чи міняв я гальма для ефективності гальмування, чи для виду.

Ну це ж друге діло зовсім, нє?
Ну і Ф30 без стейжда - гроші на вітер, тому, купую повну ліцензію Flashex(мотор+коробка), їду роблю анлок по місцю в Києві, бо авто хоч і 2017 року, але робили оновлення блоків і просто так вже не "зашиєш".
Ну і поїхав в подорож в Буковель прикатати обновки.

Під час подорожі в обидві боки був дощ, дуже оцінив роботу антидощу, планую тепер нанести його на бокове скління теж.
Щось порахував через півроку суму на все що зробив у пості, розстроївся чуть. Наступна машина буде точно одразу "на пірогах".
Ціна питання 101900 UAH, Пробіг 127000 км.
2