BMW 3 series (F30) (M330і )

Заміна гальм від 340і, задній стабілізатор від М235і, встановлення ОЕМ розпорки, STAGE

Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Київ, Україна

Моніторив ОЛХ і барахолки На предмет гальм 340/330 перед зад, на трійках і четвірках їх ставили на 3л бензинові двигуни, бо моментами гальм було мало, плюс було биття під час гальмування. Натрапляю на таку красу:


Правда по заводу ці гальма сірі, синій колір і "М" це колхоз, але най буде, мені подобається


Але пофабрували ніби непогано, різьби не в фарбі, фарбовані всі поверхні як по заводу


Замовляю, і паралельно з Америки замовляю Power Stop Z23




Вийшли на порядок дешевше ніж у нас за них просять, хто має можливість 2-3 тижні почекати і взяти їх дешевше в 2-3 рази ніж вони коштують у нас-пишіть, допоможу



Побачивши ціни на нові диски і промірявши товщину БУ дисків, вирішив зекономити і проточити старі



І ще знахожду Задню розпорку+Кріплення до кузова та підрамника, замовляю пластину з М3, + подовжені болти


Також замовив задній стаб від м235і, 15мм, найжирніший від бмв що стане болт он. Для порівняння у М3 - стаб товщиною 16мм. У сток ф30-12мм, а тюнячий від Eibach-20мм, від H&R здається ще товстіший.


Їду все встановлювати:


Для заміни стаба треба зкинути вихлоп і приспустити підрамник


А як виявилось-заднього стаба в мене по заводу взагалі НЕМА! Альоу, байрешен моторен верке, ви чьо)) Пощастило що механік поматюкався, пішов в підвал і приніс болти, гайки+стійки стаба, вони до речі пластикові.




Далі задня розпорка



Бутерброд


Далі гальма.


Задній гальмівний диск було-стало


Цікаво що тепер передній щиток гальмівного диску має такий "прийомник" повітряного потоку і прям навпроти нього по висоті вихід повітропровода вентиляції гальм. Між ними звичайно колесо стоїть, але може це і працює)))






Так то совсєм другоє дєло!


Поки гальма не притруться, нічого сказати не можу, чи краще стало, але от факт - Z23 на холодну гальмують посередньо, треба трішки попрацювати гальмами, щоб почали хапати як треба.





Виглядає поболєє)) Не кривлячи душею не скажу, чи міняв я гальма для ефективності гальмування, чи для виду.


Чогось подумав що проблема яка робить голову- по тиску повітря у впуску, можлива через підсос повітря. По димогенератору все ок, вирішив замінити болячку-клапан вентиляції паливного бака



Авто починає мені подобатись зовнішнім виглядом, але роботи ще достатньо)



Далі граюсь в мамкиного детейлера, почистив від водяного каменю і покрив антидощем лобаш і люк. На мабутнє-потрібно ще знежирювати поверхню, тоді не знав про це.




Ну це ж друге діло зовсім, нє?


Ну і Ф30 без стейжда - гроші на вітер, тому, купую повну ліцензію Flashex(мотор+коробка), їду роблю анлок по місцю в Києві, бо авто хоч і 2017 року, але робили оновлення блоків і просто так вже не "зашиєш".


Ну і поїхав в подорож в Буковель прикатати обновки.


Фотосесія



Нормальний піскоструй з проставками, нє?


Під час подорожі в обидві боки був дощ, дуже оцінив роботу антидощу, планую тепер нанести його на бокове скління теж.


Щось порахував через півроку суму на все що зробив у пості, розстроївся чуть. Наступна машина буде точно одразу "на пірогах".

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 101900 UAH, Пробіг 127000 км.
Опубліковано: сьогодні о 00:05
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
"заднього стаба в мене по заводу взагалі НЕМА" - а це як? Штатно його не було?
сьогодні о 00:15
Автор Я їжджу на BMW 3 series (F30)
oleh_o
"заднього стаба в мене по заводу взагалі НЕМА" - а це як? Штатно його не було?
oleh_o, Так. І у мого товариша на такому ж авто така сама ситуація. Якщо авто хоча б з м-паком, то буде.
2
сьогодні о 00:20