Зібрався все ж дозібрати м-пак, задній бампер придбав бу оригінальний, пороги-тайвань.
За пороги пожалів, що не переплатив за оріг, бо ставали вони на своє місце з неймовірними їбаками в 4 руки.
Задній бампер одягнув сам за 2 хв одразу в ідеальні зазори, до цього дивився вживу на тайвань задні мпак бампери-зазорів гарних не бачив ні в кого.
Роздягаю-мию-одягаю
Хух. Попрацювали, треба і себе і машину побалувати)

Чуть не забув - важливо не переплутати два однакові штекери на блоці кронштейна заднього бамперу.
Час аліекспрес-тюнінгу - датчики тиску шин і підсвітка зони підстаканників, яку чомусь в рестайлінгу прибрали.


Ну і перевзутись час! Б/В гума - ніколи знову сказав я, але побачив два задні балони бажаної гуми з ідеальним протектором і дату виготовлення рік тому - можна і взяти, тим більш задні покри і дорожчі на різношир на 30% точно. Передні взяв нові. Ніби і логічно - на М330і задні покришки все одно довго не проживуть)
На шиномонтаж їзжу до Дениса на DTT - професіонал справи, раз з'їздив і тепер тільки до нього.
І все ж вирішив зашитись в СТ2-прибавка від СТ1 мінімальна, підкупає що буде нижча температура підкапотки. Бо коли після навалу відкриваю капот - з зони турбіни жар неймовірний.

Ставимо як положено - в першому гаражі з ямою який знайшли)
Побачив в чому причина глюку рейки в минулому - відламана розетка штекера кан-шини на рейку.
Цього разу я просто заклеїв її скотчем, через 3 місяці моторчик рейки помер.
Го на сервіс- 350 доларів бу моторчик(через місяць пошуків!), 150 здається заміна прив'язка ітд. Але на сервісі проєбали прописати ремонтний FCS код в рейку, потім шукав його, і прописував окремо, бо не працювала опція сервотронік.
Заодно попросив перевірити проводку датчику наддуву, продіагностував це сам, помітив що коли смикаю проводку на нього - скаче значення на датчику.
Скидають впуск - бачуть результат втручання кривих рук.
Проводка була відремонтована і після цього більше ніяких помилок.
Ну і масло замінили. З Motul LL-04 перейшов на Rowe LL-01.
На рівному місці нормальний попадос з рейкою вийшов))
Знову побалуємо себе і авто якісною автохімією
Ще мене весь час володіння авто турбувало, що тканевий захист двигуна висів як ганчірка. Тканевий захист оригінал дорогий, аналоги скоріш за все такі ж сумнівні.

"Псіханув", і на дилері замовив оригінальний алюмінієвий захист товщиною 4мм - такий ставили для ринку країн СНГ.
Потім ще докупив "Щитки" в передні колісні ніші, по заводу їх чомусь ставили тільки на дизельні авто.
Довстановив все, враховуючи те що авто занижене - не дарма.
Ще був прикол, що "розбились" підшипники на вентиляторі радіатора

Ок, скидаю вентилятор, витягую вентилятор, дивлюсь які підшипники - їду купляю два підшипники SKF, перепресовую, прокручую вентилятор в руках - і бачу бляха що вентилятор крутиться криво на самому моторчику. 10 хв часу роботи молотком - все стає рівненько. На другий прокрут бачу що кривий сам пластик вентилятора - пригружаю цеглою на ніч в потрібній точці - на ранок як струна 😁.
Ставлю вентилятор на місце - бінго! Я висмикнув тросик відкриття капоту. Вскриваємо гачком і якоюсь матір'ю, години дві витратили.
Після цього авто віддав на малярку, бо пороги і задній бампер були досі не пофарбовані.
також зробив антихром молдингів навколо вікон.
А тепер про результат. Намиваємо:

І тепер машина виглядає такою, якою я хотів її бачити давно.
Ну посадка коліс по арках взагалі дуже солодкою вийшла)
Тепер катаюсь на авто з задоволенням, поки хз які ремонти/доопрацювання будуть наступні. Напевно зашию повноекранний карплей та ІД6 мультимедію, обслужу систему охолодження(маслостакан, фланець), і зашумлю сам двері та арки. Були думки по Match покращити музику, але трішки не той бюджет авто вже. Та і хайфай на мої не дуже меломанські вуха грає задовільно. Можливо правильний глушник прямоточного типу + гарні масивні насадки залетять, якщо знайду варіант за розумні кошти.
Всім дякую за увагу!