Запустив журнал, майже на рік, тому тепер за тиждень розкажу про всі ремонти та покращення, що пережило авто.
Завітав на Garage Racer Почайна на заміну оливи, та попросив відкалібрувати датчики положення кузову, бо після встановлення занижених пружин фари почали дуже високо світиити. Ще просив глянути чи нема підтікань антифризу, бо на минулому сервісі приговорили помпу+я сам помічаю розхід антифризу. Нічого не знайшли.


Салонний замінив сам, + задув спеціальною піною випаровувач кондиціонера, бо почав турбувати неприємний запах. Слабко допомогло, потім добивав "Бомбочкою" від К2, допомогло на рік прибрати неприємний запах з кондиціонера.

Калібрування датчиків виконали, але допомогло так собі. Фари світили дуже низько чомусь. Ітого ітого, хочеш зробити нормально-зроби сам. Лізу під авто, і бачу що коли ззаду опускали підпружинений важіль для заміни пружини, відкручували кріплення тяги датчкика кузова, і назад прикрутили невірно.

Качаю ISTA-D, "ввод в эксплуатацию датчиков положения кузова" і о чудо все працює як треба.
Під машину поліз чого взагалі? Бо у дощ рейка на ходу вимкнулась)) Зупинився, потер помилки, поїхав далі. Потім ця проблема настигла мене через 9 місяців.
Також пару раз через те що датчик тиску у впуску дає неправдиві дані, така краса
Позаду вже три СТО які розвели руками і сказали "хз братік це плаваюча помилка", одне сказало "заміна ЕБУ".
А потім, а потім. Прилетів мені солоденький камінчик в лобове. Оскільки лобаш був і так нормально "висічений" сильно не сумував.
Ще був момент шо резинка на жабо була ніяка, виглядало це жахливо, тому було куплене нове оригінальне жабо, замовив лобаш Пілкінгтон і віддав на заміну.
Йдучи пішки зайшов в автомагазин, накупив кріплень різних, не вистачало по днищу кріплень і пару по салону.
Також почав бавитись "детейлінгом", замовив аксесуари і засоби для доглядом за авто, Koch Chemie Top star+Leather star+Pol Star і салон набув приємнішого вигляду.
Хоча нюанс що тут салон з шкірзамінника і Koch LS не найкращий засіб для нього.
Також почав користуватись третьою фазою Сarpro HydrO2, дуже приємний блиск та гідрофоб.