Не хвилюйтесь, у мене підігрів поки працює.
але, я натрапив на інструкцію, що наколхозити якщо перестане 😆
сподіваюсь, не доведеться, але най буде - може комусь і корисним виявиться











Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 25 січня 21:14
Поумнічав🤓😅