Цілий 2023 рік я шукав 190-й в хорошому стані "під проект". Дуже мені хотілося бебібенц на ОМ606 моторі, розглядав ще M104, але він здавався мені дорогим. І коли знайомий скинув мені цього малиша від Cossworth, із 3,6 AMG мотром від w202, я зрозумів: якщо впущу його - довго про це шкодуватиму. Тому через місяць спілкування з продавцем, я вирушив в Дніпро за машиною мрії. Ставши щасливим власником нового не нового автомобіля я розпочав доводити його стан до бажаного. Схоже процес цей затягнеться на довго.
|
Авто дня
22 червня 07:27
34
0
|
Фото і відео > фото | 34 0 | |
|
KyivCarFest
21 травня 21:58
97
11
|
Події > зустріч | 97 11 | |
|
Останні штрихи
15 травня 23:14
24
1
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 24 1 | |
|
Нові шини
14 травня 19:29
32
3
|
Колеса > шини | 32 3 | |
|
Підготовка до KyivCarFest
14 травня 10:28
25
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 25 0 |