Mercedes-Benz 190 (W201) (Babybenz)

Останні штрихи

Я їжджу на Mercedes-Benz 190 (W201), Volkswagen Caddy (2G)
Україна

Останнім доопрацюванням перед виїздом на карфест виявилася заглушка двірника


Ось така от дірка сильно кидалась в очі


Тому озброївшись штангенциркулем, ПК і 3д принтером взявся то виправляти


Креслення майбутньої заглушки

Використав матеріал FLEX від Plexiwire


Страшненько але того ніхто не побачить

Виглядає, як мінімум, краще ніж було до






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#3D-друк
Опубліковано: 15 травня 23:23
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Оце підхід! Просто 100LVL 💪💪💪
2
16 травня 10:12