Mercedes-Benz 190 (W201) (Babybenz)

Авто дня

Я їжджу на Mercedes-Benz 190 (W201), Volkswagen Caddy (2G)
Україна

Перед входом до Дубенського замку


Дякую усім, хто голосував за babybenz на виборах авто дня і вітаю нових підписників.

Обіцяю активніше вести бортжурнал)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Автодня
Опубліковано: вчора о 07:36
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.