Всіх Вітаю! В житті настав час міняти авто. Після фьюжа захотілось чогось вищого і здатного проїхати по легкому бездоріжжю.
Авто поки в стані відновлення і буде наповнюватись....Тому підпісуйтесь - буде цікаво
Вже виконані деякі роботи, тому скоро буде бортжурнал про аукціон і як я його забирав
|
Дефектовка та виймання «серця»
18 травня 11:30
5
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 5 0 | |
|
Аукціон, очікування, зустріч...
30 квітня 10:51
31
7
|
Різне > рейтинг та просування | 31 7 |