Ford Escape (4G) (Кінь )

Мийка підкапотного простору..

Я їжджу на Ford Escape (4G)
Київ, Україна

Може кому буде цікаво.. Придбав собі парогенератор китайський.. Не дорогий всього 1000 гривень. Пів години роботи на свіжому повітрі і підкапотка має вигляд нового авто.. Метод безпечний, залити щось не можливо нахомутати якихось траблів також. Пробіг 65000 цілком крім пилу бруді під капотом нічого не було, двигун без слідів мастила, тому все легко і швидко відмилося. Цікаво було як всі захисні рукави, що зверху проводки відмиє. Парогенератор впорався добре, навіть не зважаючи на те, що це недорога модель, звісно якийсь керхер був би краще , але і цього як виявилось цілком достатньо в моєму випадку.. Далі слайди.. :)


Парогенератор.. Така модель.. Брав в Україні, на алі був би мабуть значно дешевше. :)



Так виглядало до.. Пил та вуличний бруд..



В процессі..



Просто гарненьке фото..



Ну і якось так вийшло.


Цілком робочий метод можна користуватися.. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 12:21
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
У дружини є парогенератор для одягу,цікаво чи підійде такий і що і як тре робити ..
1
вчора о 17:46
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Оце лайк) круть) пішов збирати корзину)
1
вчора о 17:25
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Хорошо вышло, хотя и не было изначально грязно)
1
вчора о 15:07
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Filmmaker
Хорошо вышло, хотя и не было изначально грязно)
Filmmaker, Стараюсь мусорник не розводить.. :)
сьогодні о 00:19
Хімію використовували чи тільки пар?
1
вчора о 13:00
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Kokain
Хімію використовували чи тільки пар?
Kokain, Тільки пар, було не сильно брудно..
вчора о 13:07