Може кому буде цікаво.. Придбав собі парогенератор китайський.. Не дорогий всього 1000 гривень. Пів години роботи на свіжому повітрі і підкапотка має вигляд нового авто.. Метод безпечний, залити щось не можливо нахомутати якихось траблів також. Пробіг 65000 цілком крім пилу бруді під капотом нічого не було, двигун без слідів мастила, тому все легко і швидко відмилося. Цікаво було як всі захисні рукави, що зверху проводки відмиє. Парогенератор впорався добре, навіть не зважаючи на те, що це недорога модель, звісно якийсь керхер був би краще , але і цього як виявилось цілком достатньо в моєму випадку.. Далі слайди.. :)


Цілком робочий метод можна користуватися..
1
1
1
1
1