Це покращення робилося довго десь пів року.. Бо як зазвичай головне питання вільний час його зовсім нема.. Навіщо це робив? Покращуємо дихання двигуну.. брав магістралі практично такі як в стоці (не такі :)), але вони мають рівний прохідний канал 63мм а заводські мають згини і всяке таке іноді з прохідним 43мм що не полегшує дихання авто. Зараз в мене на двигуні встановлено: Біг маус (Ram Air Intake), далі перехід замінений від 2.0 двигуна, далі фільтр нульового опору (в штатному коробі), далі кастомна магістраль від фільтра до турбіни (зробив усі згини плавні не більше 90 градусів, в стоці було більше 90 градусів прям на вході в турбо.. що не додає полегшення проходу повітря) щоб повітря летіло без лишнього опору, далі Елбоу Тротл (збільшене коліно вхід в дросель).. Вже чекає збільшений кулер, треба тільки встановити.. і можна сказати, що холодний пуск вся повітряна магістраль буде перероблена.. Що це дало? З приводу прибавки коней, то ні (хоча може 3-5 коників додалося :)).. Але турбіна легше засасує повітря в себе і роздувається значно веселіше.. Це трохи змінило поведінку авто в кращій бік. Ну і з встановленням нового кулера система випуску можна сказати практично буде готове до Стейдж2 (але там ще буде роботи по вихлопу).. Далі слайди..


Що довелося робити? Купив алюмінієві фарбовані труби з різними вуглами згину. Диаметр 63мм. Далі на токарному виточив штуцера, просвердлив отвори в місцях як на стоці, аргоном приварили ці штуцера, пофарбував місця зварки. Заказав силіконові коліна різні, ну і зібрав це так щоб було максимально по місцях які зробив завод, але трішки далі від двигуна. Встанолення зайняло 3-4 години.. основний час пішов на примірки і підгонку кріплення.. виготовлення то теж не довго але було рознесено по часу і по місцям різних операцій. Так взагалі результатом задоволений. Ну і ще додалося синього кольору під капотом.. :) як вважаєте ХРІНЬ чи НОРМ?
1