Ford Escape (4G) (Кінь )

Покращення #?..

Я їжджу на Ford Escape (4G)
Київ, Україна

Це покращення робилося довго десь пів року.. Бо як зазвичай головне питання вільний час його зовсім нема.. Навіщо це робив? Покращуємо дихання двигуну.. брав магістралі практично такі як в стоці (не такі :)), але вони мають рівний прохідний канал 63мм а заводські мають згини і всяке таке іноді з прохідним 43мм що не полегшує дихання авто. Зараз в мене на двигуні встановлено: Біг маус (Ram Air Intake), далі перехід замінений від 2.0 двигуна, далі фільтр нульового опору (в штатному коробі), далі кастомна магістраль від фільтра до турбіни (зробив усі згини плавні не більше 90 градусів, в стоці було більше 90 градусів прям на вході в турбо.. що не додає полегшення проходу повітря) щоб повітря летіло без лишнього опору, далі Елбоу Тротл (збільшене коліно вхід в дросель).. Вже чекає збільшений кулер, треба тільки встановити.. і можна сказати, що холодний пуск вся повітряна магістраль буде перероблена.. Що це дало? З приводу прибавки коней, то ні (хоча може 3-5 коників додалося :)).. Але турбіна легше засасує повітря в себе і роздувається значно веселіше.. Це трохи змінило поведінку авто в кращій бік. Ну і з встановленням нового кулера система випуску можна сказати практично буде готове до Стейдж2 (але там ще буде роботи по вихлопу).. Далі слайди..


Ось так по ітогу вийшло.. Але це не все .. Буде магістраль ще обмотуватися термо стрічкою, щоб алюм труба не грілась від двигуна, хоча трубу я проклав далі від двигуна а ніж була в стоці..  Все для зниження темперетири вхідного повітря..



Ну і одразу фото.. Встає кришка двигуна, нічого ні за що не чіпляється..



Використовув 63тю трубу.. Для двигуна 1.5 цілком достатно. Навіть на стейдж два піде..



До цього ставив розпірку піднімав її вище, щоб не заважала встановленню, чи зняттю, чи просто обслуговуванню впускної магістралі.



Виготовлення кріплення магістралі. Стрічка алюмінію 4см завшіршки і 3мм товщиною. Зігнув по трубі, залишився обрізок труби, далі обжав по трубі за допомогою лещат.. Просверлив отвори під болти.



Точніше тут просвердлив.. :) Далі пофарбував в чорний колір щоб не відрізнялося від самої магістралі.



Ну і щось таке вийшло. Болти такі були під рукою, завтра заміню на більш естетичні.. Магістраль закріплена намертво.. Це вхід в турбо,  він вібрує разом з двигуном, то і з'єднені в одне ціле. В другому місті зробив рухоме з'еднання, ну і силіконові патрубки дають можливість трішки гнутися, так як короб фільтра приєднаний на кузов авто і не вібрує разом з двигуном, тому між ними повинен бути рухомий місток..


Що довелося робити? Купив алюмінієві фарбовані труби з різними вуглами згину. Диаметр 63мм. Далі на токарному виточив штуцера, просвердлив отвори в місцях як на стоці, аргоном приварили ці штуцера, пофарбував місця зварки. Заказав силіконові коліна різні, ну і зібрав це так щоб було максимально по місцях які зробив завод, але трішки далі від двигуна. Встанолення зайняло 3-4 години.. основний час пішов на примірки і підгонку кріплення.. виготовлення то теж не довго але було рознесено по часу і по місцям різних операцій. Так взагалі результатом задоволений. Ну і ще додалося синього кольору під капотом.. :) як вважаєте ХРІНЬ чи НОРМ?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 20:12
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chery Tiggo 2
ОТЛИЧНО! Пределу совершенства нет!
1
сьогодні о 15:23
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
DePonte
ОТЛИЧНО! Пределу совершенства нет!
DePonte, Дякую.. :)
сьогодні о 20:08