Треба було зробити вже давно, але якось постійно забував.. Згадуєшь знов тільки на мийці, але на мийці нема шуруповерта під рукою і свердла.. Пару днів тому мив авто і так ця проблема дістала, що поїхав додому одразу і вирішив це питання радикально раз і назавжди.. :) В чому криється проблема? Миєшь авто на мийці в процесі в корпусах бокових дзеркал збирається вода. Потім коли вже машина натерта починаєш їхати і ця вся вода розбризкується по дверях авто аж до задніх крил.. Неподобство.. Бачив як вирішують це питання, але якось не доходили руки. Настав час! Зробив... Далі слайди.. :)

Ап простий, якихось особливих навичок ремонту авто не потребує. :)
Коли авто помив, все одно краплі є на двері, якщо не опустити дзеркала на декілька хвилин.
Гарна ідея. Тільки в мене, десь саме там, датчик температури вулиці. І мабуть з проводами.
Якось бачив такого чувака на мийці, намивав свій мерседес, а потім феном на акумуляторі (подібним, як на фото) продував усі щилини.. 😁