Ford Escape (4G) (Кінь )

Швидкий ап..

Я їжджу на Ford Escape (4G)
Київ, Україна

Треба було зробити вже давно, але якось постійно забував.. Згадуєшь знов тільки на мийці, але на мийці нема шуруповерта під рукою і свердла.. Пару днів тому мив авто і так ця проблема дістала, що поїхав додому одразу і вирішив це питання радикально раз і назавжди.. :) В чому криється проблема? Миєшь авто на мийці в процесі в корпусах бокових дзеркал збирається вода. Потім коли вже машина натерта починаєш їхати і ця вся вода розбризкується по дверях авто аж до задніх крил.. Неподобство.. Бачив як вирішують це питання, але якось не доходили руки. Настав час! Зробив... Далі слайди.. :)


Саме результат який вийшов. Вода стікає на затримуючись у корпусі дзеркала.



Інструмент що буде потрібен, до інструмента потрібно ще 5 хвилин вільного часу. Спеціальне місце не потрібно, можна зробити де завгодно..



Свердло брав по дереву 6мм.



Вийшло якось так. нічого не видно, але функцію свою виконують. На першому фото видно як вода зливається з корпусу.


Ап простий, якихось особливих навичок ремонту авто не потребує. :)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 00:26
14 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
таким же чином вирішується проблема утворення акваріума у задніх ліхтарях Peugeot 407 SW
1
вчора о 15:14
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
zardi215
таким же чином вирішується проблема утворення акваріума у задніх ліхтарях Peugeot 407 SW
zardi215, Болгарка и сверло лучший инструмент для тюнинга авто.. :)
1
вчора о 16:13
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
у Sportage 3 з заводу є така штука, але замала.
Коли авто помив, все одно краплі є на двері, якщо не опустити дзеркала на декілька хвилин.
1
вчора о 13:34
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Bal-3
у Sportage 3 з заводу є така штука, але замала.Коли авто помив, все одно краплі є на двері, якщо не опустити дзеркала на декілька хвилин.
Bal-3, У вас отверстие судя по фото дето 3мм.. Я сразу сверлил отверстие 6мм чтоб нормально стекало.. :) на фото видно каким ручьем в моем случае течет. Кстати хорошо что вы показали фото что на Киа прям с завода делают такое дренажное отверстие. Это сразу как ответ для тех кто сомневается что что то не так будет когда просверлить подобную дырочку..
вчора о 16:13
Наишвидкості не свистить?
Гарна ідея. Тільки в мене, десь саме там, датчик температури вулиці. І мабуть з проводами.
1
вчора о 09:29
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Masster
Наишвидкості не свистить?Гарна ідея. Тільки в мене, десь саме там, датчик температури вулиці. І мабуть з проводами.
Masster, 100-130-150 не свистело.. Больше пока не разгонялся..:) Да и там если отверстие засверлить в закрытом контуре то свистеть может, а тут же щелей много в районе стекла так что контур закрытый не образуется..
вчора о 12:07
Я їжджу на Ford Focus III Hatchback
Прям кардинально 🤣 на фокусі така ж біда, теж бісить
1
вчора о 09:28
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
DMM
Прям кардинально 🤣 на фокусі така ж біда, теж бісить
DMM, Та да это какая то особенность Фордофф.. :)
1
вчора о 12:06
Я просто выворачиваю зеркала в обратную сторону перед тем как вытирать авто, оно стекает нормально оттуда, вытираю потом и всё 🤷🏻‍♂️ так то делать лишние отверстия в корпусе 😁 жестоко 😁
1
вчора о 00:30
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
BogdanFin
Я просто выворачиваю зеркала в обратную сторону перед тем как вытирать авто, оно стекает нормально оттуда, вытираю потом и всё 🤷🏻‍♂️ так то делать лишние отверстия в корпусе 😁 жестоко 😁
BogdanFin, Ну у нас разные авто, то что работает у вас может не работать у меня.. Выворачивать зеркала постоянно мне кажется вреднее для механизма зеркала, чем просто просверлить в пластике маленькую дырочку, которая никому и никак не может повредить и если не знать, что это отверстие рукотворно, многие могут подумать что так задумано заводом... Её не заметно, так как она находится в нижней части. :) 🤝
1
вчора о 00:34
NY
BogdanFin, Ну у нас разные авто, то что работает у вас может не работать у меня.. Выворачивать зеркала постоянно мне кажется вреднее для механизма зеркала, чем просто просверлить в пластике маленькую дырочку, которая никому и никак не может повредить и если не знать, что это отверстие рукотворно, многие могут подумать что так задумано заводом... Её не заметно, так как она находится в нижней части. :) 🤝
NY, ну на некоторых мойках ещё после того как закончили мыть и вытирать авто, закладывают сухие салфетки под сам зеркальный элемент, едешь, оно всё впитывается салфеткой, потом просто достаешь и выкидываешь салфетку, такое тоже практикуют)) ну как вариант ещё))
1
вчора о 00:36
NY
BogdanFin, Та да вариант рабочий. Можно еще воздухом продуть..
NY,
Якось бачив такого чувака на мийці, намивав свій мерседес, а потім феном на акумуляторі (подібним, як на фото) продував усі щилини.. 😁
1
вчора о 18:29
Автор Я їжджу на Ford Escape (4G)
Artem_®
NY,Якось бачив такого чувака на мийці, намивав свій мерседес, а потім феном на акумуляторі (подібним, як на фото) продував усі щилини.. 😁
Artem_®, Ну вот я и просверлил отверстия чтоб на мойке подобной муйней не заниматься.. :)
вчора о 23:10