BMW X3 (G01) (Бешуля)

Прощавай, бешуля

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW i4 (G26)
Тернопіль, Україна

Всім привіт! Сьогодні дуже емоційний трішки сумний але водночас значний день. Наша перша BMW яка буквально перевернула наше уявлення про автомобільний світ і стала винуватцем великої любові до баварського бренду - поїхала радувати своїх нових власників…..Кажуть що перша BMW залишає найглибший слід у серці і тепер ми знаємо це на власному досвіді. Ця г01 купувалася для дружини, але стала улюбленцем усієї родини. 

Якщо задуматись, саме завдяки їй ми взагалі зрозуміли за що люди так фанатіють від цієї марки. Вона дала той самий драйв, комфорт та відчуття впевненості на дорозі і саме головне вона показала що з точки А в точку Б можна не просто доїхати а зробити це з кайфом і крутими емоціями.

Памʼятаю що коли настав час думати про зміну авто (і продавати Ford Edge) і я обирав варіанти з Porsche Cayenne, Audi Q8 чи BMW X5 G05….тому після тест драйвів і довгих роздумів - вектор було чітко задано в сторону старшого брата G01 - G05.


Остання фотка бешулі🫶🏻


Прощатися з X3 було справді важко. З нею пов'язано багато крутих моментів, подорожей та емоцій. Але як то кажуть, потрібно рухатись далі.


Що до продажі - я з тих людей які вважають що машину наступному власнику потрібно передавати так щоб не було соромно. Тому перед самим продажем бешуля пройшла повний комплекс процедур: повне планове Т.О. + повне оновлення ходової частини. Цьогорічна сувора зима та стан доріг змусили туди зазирнути, і там дійсно було шо міняти. Перебрали все до дрібниць, щоб новий господар просто сів і насолоджувався покупкою.


Ну а тепер до головної інтриги. Що ми вирішили взяти замість нашої першої бешулі? Довго розписувати не буду, краще переходьте та знайомтесь з нашим новим бортовиком:

Зустрічайте нашого нового баварця тут.

Дякую кожному, хто стежив за бешулею🫶🏻

Всім миру і добра!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 105000 км.
Опубліковано: вчора о 23:57
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Коли будемо чат в тг перейменовувати? Бачу тенденцію переходу на г05…. Коли б це самому туди перейти😞
сьогодні о 14:50