Всім привіт!
Придбав ось таку красуню — BMW X3 30i G01!
У нас у сім’ї два шофера, а машина одна, тож рано чи пізно мали дійти до того, що потрібен ще один автомобіль.
Спочатку були повністю зациклені на Mazda CX-5 — подивились кілька варіантів, але жоден не “зайшов”. І от абсолютно випадково натрапили на X3… і вона одразу сподобалась і мені, і дружині.
Після перевірки ходової, ендоскопії двигуна та компресії — вирішили брати!
Це моя перша BMW, але давно хотів спробувати щось із “іксів” у кузові G01 — мрії справджуються!
Всім миру і добра
|
Прощавай, бешуля
вчора о 23:35
12
0
|
Спостереження та враження > продаж авто | 12 0 | |
|
Вибір нового авто?
12 червня 23:46
28
5
|
Спостереження та враження > купівля авто | 28 5 | |
|
Музика це добре, справне авто ще краще
23 грудня 2025р. 06:47
36
15
|
Спостереження та враження > спостереження | 36 15 | |
|
Апгрейд
19 жовтня 2025р. 14:20
36
8
|
Допрацювання > тюнінг | 36 8 | |
|
Led приборка
30 червня 2025р. 21:42
33
6
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 33 6 | |
|
Перші враження, Перше ТО, Перші Плани
25 травня 2025р. 14:47
22
5
|
Події > зустріч | 22 5 | |
|
Підготовка до експлуатації
19 травня 2025р. 00:06
28
4
|
Спостереження та враження > купівля авто | 28 4 |