BMW X3 (G01) (Бешуля)

Led приборка

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW i4 (G26)
Тернопіль, Україна

Всім привіт! Довго шукав приборку в км - і ось як це було…


Стара в милях


Кому як, а мені приборка в милях - це просто треш. Довго не міг знайти варіант в кілометрах, і вже почав втрачати надію. Але в тг чаті BMW X3/X4 підказали глянути на eBay.


Знайшов швидко, оплатив, радісно чекав доставку. І тут  щастя приїхало. Приборка вся в подряпинах, а підпис біля рівня пального DIESEL. Пупупу…Дзвоню до майстра в останній надії, а він каже “вона тобі ніяк не підійде”. Моментально зрозумів що лоханувся на всі 200€.








Чудо приїхало з Польщі


Але на цьому історія не закінчилась. Один знайомий порекомендував звернутись до @BMW_tochka в інстаграмі і як на диво, у них знайшлась LED-приборка, ще й лімітована версія (в чому саме її фішка - хто знає, напишіть у коментарях!).





Сьогодні її підшили, встановили і тепер це зовсім інше авто. Наступний крок мультимедійка і музика.


Саша з bmw_tochka попросив сфоткати задню частину голови щоб все підібрати по красоті


Висновок: не повторюйте моїх помилок, перевіряйте все ретельно. І як завжди - всім добра і миру!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#BMW X3
Ціна питання 1000 EUR, Пробіг 100580 км.
Опубліковано: 30 червня 2025р. 22:26
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Привіт. Готуюсь крокувати по твоїх слідах. Тому аналогічно планую в 1 чергу заміну щитка( не реально їздити в милях). Тому цікаво чи на 6wb приборці як у тебе окрім спорт режиму реально вивести більші цифри електронної швидкості? З нетерпінням чекаю рішення по мультимедії
23 липня 2025р. 19:20
Автор Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW i4 (G26)
muroslav16
Привіт. Готуюсь крокувати по твоїх слідах. Тому аналогічно планую в 1 чергу заміну щитка( не реально їздити в милях). Тому цікаво чи на 6wb приборці як у тебе окрім спорт режиму реально вивести більші цифри електронної швидкості? З нетерпінням чекаю рішення по мультимедії
muroslav16, привіт, так в милях їздити це треш. Не думаю що можливо вивести більші цифри, вони всі йдуть по стандарту. Хіба що можеш заморочитись і знайти когось хто робить кастомні панелі
24 липня 2025р. 09:11
Без коліс :(
Лімована тому, що йде вже без бортиків навколо кругів спідометра та одометра) це усі відмінності)
1
01 липня 2025р. 21:35
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Уххх. Вітання.

Дійсно, споглядати силі взагалі не круто)

А та, що з ebay, у описі не сказано про дизель? І чи були фото її увімкненої?
30 червня 2025р. 22:48
Автор Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW i4 (G26)
oleh_o
Уххх. Вітання.Дійсно, споглядати силі взагалі не круто)А та, що з ebay, у описі не сказано про дизель? І чи були фото її увімкненої?
oleh_o, дякую
Не було вказано, і сфоткано було під таким ракурсом що було видно лише шкала в км, ні надпису diesel ні оборотів не було видно)
01 липня 2025р. 09:08