Всім привіт! Довго шукав приборку в км - і ось як це було…
Кому як, а мені приборка в милях - це просто треш. Довго не міг знайти варіант в кілометрах, і вже почав втрачати надію. Але в тг чаті BMW X3/X4 підказали глянути на eBay.
Знайшов швидко, оплатив, радісно чекав доставку. І тут щастя приїхало. Приборка вся в подряпинах, а підпис біля рівня пального DIESEL. Пупупу…Дзвоню до майстра в останній надії, а він каже “вона тобі ніяк не підійде”. Моментально зрозумів що лоханувся на всі 200€.
Але на цьому історія не закінчилась. Один знайомий порекомендував звернутись до @BMW_tochka в інстаграмі і як на диво, у них знайшлась LED-приборка, ще й лімітована версія (в чому саме її фішка - хто знає, напишіть у коментарях!).
Сьогодні її підшили, встановили і тепер це зовсім інше авто. Наступний крок мультимедійка і музика.

Висновок: не повторюйте моїх помилок, перевіряйте все ретельно. І як завжди - всім добра і миру!
Дійсно, споглядати силі взагалі не круто)
А та, що з ebay, у описі не сказано про дизель? І чи були фото її увімкненої?
Не було вказано, і сфоткано було під таким ракурсом що було видно лише шкала в км, ні надпису diesel ні оборотів не було видно)