Nissan X-Trail IV (Маршрутка :))

Рамка переднього номера.

Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Ужгород, Україна

Судячи з реакцій і коментарів під попередніми дописами, мої підписники за час моєї тиші на ресурсі або повідписувалися, або просто зараз літо і негоже сидіти біля компУтеКтера чи втикати в телеХВон.


Десь в кінці квітня - на початку травня, після поїздки і мийки автівки руками автомийника, я помітив, що в мене відсутній шматок рамки номера. 

Ще після купівлі автівки, мені чесалося прибрати рекламку поки що найкращого сервісу по Nissan з двох, котрі я відвідував. Я навіть купив комплект, як виявилося, надрукованих на 3D-принтері, скоб для безрамкового кріплення номера, але, покрутивши їх в руках і заглянувши, як прикріплена рамка, - просто викинув їх в коробку з довгими речами, так вони там провалялися 2 роки і ще, мабуть, валятимуться. По-перше, вони не підходять під штатні кріплення в бампері і задній кришці, по-друге, є підозра, що при швидкості 130+ номер вітром здує, і він полетить по невідомій траєкторії. 


Так про ту ідею було забуто і забито. Аж до сьогодні, коли вже явно треба було щось робити. Передивившись різні варіанти, в тому числі надрукувати своє якимсь карбононаповненим пластиком, все-таки відсутність часу і лінь взяли своє. Тому в Епіцентрі була вибрана рамка з чорним найтоншим обідком. 

Шайб у автосалона було в обмеженій кількості, тому мій номер прикрутили без

На відміну від Kia, рамка спереду кріпиться в спеціально відведені місця, а не саморізом наскрізь

Бампер передній схоже один, що для європейських, що для американських авто, задній, як виявив @Viacheslav1983 має відмінності. 

Розібрали, рамку на частини

Прикрутили все так же надійно без шайб (ну було в мене аж 7 хвилин на це).

Вийшло ніби мінімалістично, про рожеву пінку і відмивання убієнних комах допис не планується. 



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 350 UAH, Пробіг 40500 км.
Опубліковано: вчора о 23:42
Подія: 26 травня 20:00
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.