Nissan X-Trail IV (Маршрутка :))

Вскочити в останній потяг. Долина нарцисів

Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Ужгород, Україна

В попередньому дописі проїхалися в Paradise. Сьогодні прокатаємось в сторону Хуста, в Долину Нарцисів. 

Я сюди збирався з 2023 року, але в ті часи ми подорожували до Ужгорода на канікулах, канікули під цвітіння нарцисів не співпадали.


З Ужгорода їхати близько двох годин, дорога гарна, але серпантини.

Чому вскочити в останній потяг? В новинах пік цвітіння назвали понеділок-вівторок, на вулиці була нереальна спека і в неділю 17 травня вже сезон закінчувався.


На територію можна заїхати на авто. +200 грн за авто. 100 дорослі, 50 діти. Якби був сам чи з дружиною, ніколи б не заїжджав. Діти щось не дуже були оптимістичні йти по спеці до найдальшого оглядового майданчика, бо на ближніх вже краси майже не було. Далі фото

Почали набігати хмарки і стало приємніше.

Власне, за чим їхали








Трошки будки на природі. Звісно автівки б я не пускав, звісно вони трохи заважають тим, хто просто пішки гуляє. Але опція є, вона офіційна і відображена в квитку.





Окрім нарцисів місцями є ще ось таке. Кому треба спитайте ШІ і він скаже, що це півники сибірські.





Хмаринки додали дітям ентузіазму, тому ролики, котрі випадково були в багажнику. Мої там теж були, але поки ніззя. 


На території живуть карпатські буйволи, не стільки багато як на Буйволиній фермі, та все ж.



На території є музей, можливо комусь буде цікавий, але особливо там і дивитися немає чого.

Назад їхати швидко не вийшло, за те був винагороджений гарною витратою.

Локація дуже рекламована, варта щоби заїхати, якщо будете в сезон цвітіння поруч з Хустом.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 40293 км.
Опубліковано: 25 червня 23:21
Подія: 17 травня 22:00
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
|| дорога гарна, але серпантини.

Дорога гарна, бо серпантини, а не "але" ))

27-го ЕММА у Львові, Епіцентр біля Кінг Кросу. Го на каву. Я на дачі, варю поруччя, але заскочу десь по обіді певно )
1
25 червня 23:40
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail IV
ROst.ADventure
|| дорога гарна, але серпантини.Дорога гарна, бо серпантини, а не "але" ))27-го ЕММА у Львові, Епіцентр біля Кінг Кросу. Го на каву. Я на дачі, варю поруччя, але заскочу десь по обіді певно )
ROst.ADventure, дорога гарна, бо серпантини. Їхати швидко не виходить, бо серпантини. Ям немає:)

Дякую за запрошення, на превеликий жаль, 27го вже запланована поїздка на Франківщину, а так би з радістю.
вчора о 00:06