В попередньому дописі проїхалися в Paradise. Сьогодні прокатаємось в сторону Хуста, в Долину Нарцисів.
Я сюди збирався з 2023 року, але в ті часи ми подорожували до Ужгорода на канікулах, канікули під цвітіння нарцисів не співпадали.
З Ужгорода їхати близько двох годин, дорога гарна, але серпантини.
Чому вскочити в останній потяг? В новинах пік цвітіння назвали понеділок-вівторок, на вулиці була нереальна спека і в неділю 17 травня вже сезон закінчувався.
На територію можна заїхати на авто. +200 грн за авто. 100 дорослі, 50 діти. Якби був сам чи з дружиною, ніколи б не заїжджав. Діти щось не дуже були оптимістичні йти по спеці до найдальшого оглядового майданчика, бо на ближніх вже краси майже не було. Далі фото
Почали набігати хмарки і стало приємніше.
Власне, за чим їхали
Трошки будки на природі. Звісно автівки б я не пускав, звісно вони трохи заважають тим, хто просто пішки гуляє. Але опція є, вона офіційна і відображена в квитку.
Окрім нарцисів місцями є ще ось таке. Кому треба спитайте ШІ і він скаже, що це півники сибірські.
Хмаринки додали дітям ентузіазму, тому ролики, котрі випадково були в багажнику. Мої там теж були, але поки ніззя.
На території живуть карпатські буйволи, не стільки багато як на Буйволиній фермі, та все ж.
На території є музей, можливо комусь буде цікавий, але особливо там і дивитися немає чого.
Назад їхати швидко не вийшло, за те був винагороджений гарною витратою.
Локація дуже рекламована, варта щоби заїхати, якщо будете в сезон цвітіння поруч з Хустом.
Дорога гарна, бо серпантини, а не "але" ))
27-го ЕММА у Львові, Епіцентр біля Кінг Кросу. Го на каву. Я на дачі, варю поруччя, але заскочу десь по обіді певно )
Дякую за запрошення, на превеликий жаль, 27го вже запланована поїздка на Франківщину, а так би з радістю.