Насправді я загубився майже на 3 місяці. Покинувши тимчасово навіть групу модераторів. Навчання, ремонти мультимедіа, робота, спортивна травма і ще багацько всього. Власне, тому і не було дописів ні в блозі, ні в бортовому автівки. Більше того, я був така лінива дупця, що в мене навіть згоріло 550 бонусних гривень за 2ге місце в авто дня і інші заслуги перед ресурсом.
А тут і драйвер.топ вже почав нагадувати, що в бортовому більше 2х місяців нічого немає і у вибори я не граюся. Вибори виборами, але зʼявилася шпраринка щось написати.
Я плавно перейшов в когорту чоботарів без чобіт. В мене лежить півроку все готове щоби спробувати поставити мультимедіа собі. Але я їх вперто ремонтую і продаю іншим. Ба більше, бризговичок лежить куплений вже місяців 3 і я ніяк не перекручу його. Перекручу коли буде час. Сьогодні про одну з небагатьох вилазок за місто.
Одразу скажу спеціально їхати не варто, проїжджаючи повз - можна заскочити на годинку.
Райський куточок, або Paradise. Вйо роздивлятися. Їхати сюди варто, коли квітнуть тюльпани (привіт Добропарк під Києвом) або коли квітне лаванда (у них є своє лавандове поле). Поїздка була наприкінці квітня, то ж тюльпани.
З дому мені якихось 20 хвилин, то ж поїхали.
Траса по напрямку до Чопа, якраз зробили косметичний ремонт, ям майже немає.
Вхід на чотирьох здається коштував 750 грн (за меншу доньку не взяли). Зустрічають пальми
Всілякі автомобілі, що перетворилися на нерухомість у вигляді клумб.
Минулорічна солома у формі різного
На території незліченна кількість фотозон, дякуючи ШІ їз можна зробити безлюдними, то ж можна потягнути і вставити себе в будь яку з них.
Фуд корт під симпатичними різнокольоровими парасолями, що є теж фотозоною. Їжа дорого, мені здалось не дуже чисто, біотуалети, немає де нормально рук помити опісля, тільки серветки (якщо взяв з собою). Це мінус, але якщо на годину загубитися і пофотографувати то норм, 1 раз можна заїхати.
Ну і, власне, за чим сюди їхали.
Тюльпани.
Є зона з різними активностями для дітей
Друге життя екологічно нечистих шин
Ще тюльпанів трохи
В цілому, як я сказав, пофотографувася і один раз заїхати піде. Спеціально їхати я б не їхав.
Повернувшись додому фоток сакур не покажу, це вже було раніше в дописах. Цього року пишно квітнула гліцінія навесні.
З новою комахою я теж познайомився. Бждола-тесляр. На Чернігівщині таких не водиться.
Самомийки мене стомили, та і одною рукою сильно не намахаєшся. Тому 1200 гриМнів, і вперше з часу переїзду з Чернігова машину пердолять на всі гроші, а не по швидкому на самомийці (що звісно відбувається регулярно)
Зробивши останню фото, помітив, що немає шматка рамки переднього номера. Зламали на мийці, зробили вигляд що не бачили, промовчали. Помили гарно і якісно, але більше туди не поїду. Я б навіть не сварився за ту рамку, але люблю коли все чесно і прямо.
Рамку замінимо в наступному дописі, або через один.
Доречі, коли буде допис у блозі :)?
В блог планую завтра, якщо встигну.