Mercedes-Benz E-class Coupe (C124) ( Джентельмен і Хуліган)

Якось зустрілись BMW E39 і Mercedes W124...

Я їжджу на Mercedes-Benz E-class Coupe (C124)
Львів, Україна

... а BMW і каже: "олива у нас в моторах одного кольору, давай дружити!". І вони подружили. А потім подружили ще раз, і було це добре )) 


Ось вони, підбурювачі міжвидового схрещування ))


А що це ви громилу покликали? Боїтеся нас?


Однієї крові


Диви, бігме фазоінвєртор!


і я там був

і каву пив

і з беемвістами дружив... 



А потім до заходу сонця я катосив містом, повідчинявши усі вікна й люк заодно, і це було прекрасно, і дурнувата усмішка не сходила з мого обличчя... Як же чудово, що нарешті настала ця довбана спека!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 00:07
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Так, с зміст? Що, де, коли?
вчора о 17:17
Comik
Так, с зміст? Що, де, коли?
Comik, Здибанка за тиждень актуальна )
27-го будеш на МуМу? Я заскочу знайомих провідати. Володько буде участь приймати. Може Мішу (Халіна) витягну теж.
вчора о 22:34
Comik
ROst.ADventure, ні, я 30 планую бути у Львові
Comik, Тридцятого, так тридцятого )
вчора о 23:24