... а BMW і каже: "олива у нас в моторах одного кольору, давай дружити!". І вони подружили. А потім подружили ще раз, і було це добре ))


і я там був
і каву пив
і з беемвістами дружив...
А потім до заходу сонця я катосив містом, повідчинявши усі вікна й люк заодно, і це було прекрасно, і дурнувата усмішка не сходила з мого обличчя... Як же чудово, що нарешті настала ця довбана спека!
27-го будеш на МуМу? Я заскочу знайомих провідати. Володько буде участь приймати. Може Мішу (Халіна) витягну теж.