Mercedes-Benz E-class (W124) (Мерін )

Придбав комплект прибамбасів для самостійної діагностики коника

Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Одеса, Україна

Опис та распіновка


Діагностичний розʼєм коника


На сайті показане програмне забезпечення у вигляді диску,але поклали папірець з кюаркодом. Але нічого,якось переживемо 😀


Перехідник



Вітаю шановне панство 👋

Після придбання коника стикнувся з проблемою діагностики його систем . Звичайна ЄЛМка тут не допоможе,бо він дитя 20-го століття,а тоді ще не було єдиного стандарту діагностичного розʼєму . Пообзвонюваа різних майстрів,ніхто невзмозі почитати 124-го ,тому вирішив боротися з проблемою самотужки. Почав курити інтернет і зрозумів таки що мені потрібно для щастя .. Це два кабеля з розʼємами та папірець з кюаркодом для програми діагностики , а потім підключається до ноутбука через USB порт. Усе це щастя обійшлося у 800грн разом з послугами перевізника ( НП ) . Доречі,це щастя робиться у нашому славному місті Житомирі . Поки не тестував,бо немаю зараз часу ,коли протестую,зроблю вже запис про це ,поки що можна розглядати цей запис як анонс. 
Всім добра ,рухаємося далі 😉

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 800 UAH,
Опубліковано: 26 червня 17:38
11 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Підкажете потім, працює чи ні. Делфі працює, за ваговський к-лайн не в курсі.
27 червня 21:07
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Dimoooon13
Підкажете потім, працює чи ні. Делфі працює, за ваговський к-лайн не в курсі.
Dimoooon13, обов’язково зроблю запис на цю тему 😉
27 червня 23:47
Дуже корисна штука, вітаю!
1
27 червня 10:06
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
MadCat-OdessaUA
Дуже корисна штука, вітаю!
MadCat-OdessaUA, дякую🤝 Подивимось як буде працювати
27 червня 10:07
Цікаво, які воно дає можливості. Чекатиму на розповідь.
В мене є hfm-scan, який може все, але він руснявий, куплений ще в довоєнні часи.
Хотілось би мати альтернативу.
1
26 червня 22:11
Без коліс :(
На такій древній машин вже ставили діагностичну колодку ? Офігел....
1
26 червня 21:15
0629MAN
На такій древній машин вже ставили діагностичну колодку ? Офігел....
0629MAN, і можна дивитись параметри навіть в онлайні, та )
1
26 червня 22:08
0629MAN
На такій древній машин вже ставили діагностичну колодку ? Офігел....
0629MAN, ще на ауді 100 С3 с турбодизелем 2.5 була достить пристойна діагностика, а це на хвилинку 1990й рік
27 червня 10:05
Без коліс :(
MadCat-OdessaUA
0629MAN, ще на ауді 100 С3 с турбодизелем 2.5 була достить пристойна діагностика, а це на хвилинку 1990й рік
MadCat-OdessaUA, Ого..не знав такого.. зараз шукаю ту дирку у свєму " новому" корчі....поки не знайшов )))))))
27 червня 19:35
Без коліс :(