Вітаю шановне панство 👋
Після придбання коника стикнувся з проблемою діагностики його систем . Звичайна ЄЛМка тут не допоможе,бо він дитя 20-го століття,а тоді ще не було єдиного стандарту діагностичного розʼєму . Пообзвонюваа різних майстрів,ніхто невзмозі почитати 124-го ,тому вирішив боротися з проблемою самотужки. Почав курити інтернет і зрозумів таки що мені потрібно для щастя .. Це два кабеля з розʼємами та папірець з кюаркодом для програми діагностики , а потім підключається до ноутбука через USB порт. Усе це щастя обійшлося у 800грн разом з послугами перевізника ( НП ) . Доречі,це щастя робиться у нашому славному місті Житомирі . Поки не тестував,бо немаю зараз часу ,коли протестую,зроблю вже запис про це ,поки що можна розглядати цей запис як анонс.
Всім добра ,рухаємося далі 😉
В мене є hfm-scan, який може все, але він руснявий, куплений ще в довоєнні часи.
Хотілось би мати альтернативу.