
Вітаю шановне панство ! 👋
Сьогодні руки дійшли до стояночного гальма ,бо коник дістався мені з геть непрацюючим ”ручником ” ,вірніше ”ножніком” 😀 , бо на 124-м стояночне гальмо приводиться у дію методом натискання додаткової педалі лівою ногою ,але навіть при повному натисканні педалі,нічого не відбувалося взагалі,навіть натяку не було на те що авто якось тримається на місці. Сам процес підводки колодок нескладний - всередині заднього гальмівного диска є ще маленькі гальмівні колодки стояночного гальма барабанного типу,який має механізм підведення у вигляді зубчастої шестерні на розрізному штоку з різьбою ,у одну сторону крутиш - колодки розходяться, якщо крутиш у іншу сторону - колодки зходяться. Робиться це через отвір з різьбою для колісного болта. Для цього знімаємо з обох сторін колеса та по черзі підводимо колодки,спочатку з однієї сторони,потім з іншої. На захисному щитку гальмівного диска є заводська мітка у вигляді червоної плями,підводимо отвір болта на одну лінію (приблизно) з плямою , та пласкою викруткою прокручуємо зубчасту шестерню підводки знизу вгору (розводимо ) . Крутимо допоки колодки не затиснуть гальмівний диск,потім трошки відпускаємо,суто щоби диск почав рухатися. Проводимо таку саму операцію з іншої сторони. Перевіряємо ,натискаючи педаль ”ручніка” ,перевіряємо чи добре тримають колодки та чи нормально відпускають після зняття з ”ручника". Все ,збираємо все як було та насолоджуємося тим що тепер не треба підкладати камінь під колесо після зупинки 😀 Ціна питання - 0 грн . Кількість витраченого часу - близько 1 години. Всім добра ,рухаємося далі 😉
Згадуючи себе, коли придбав собі c190!
Майже як перше кохання!
Успіхів з МВ Е124!