Mercedes-Benz E-class (W124) (Мерін )

Розбираємося з непрацюючим стояночним гальмом. Підводка колодок ”ручніка” .

Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Одеса, Україна

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Просто фото


Приблизно так виглядає процес підведення гальмівних колодок стояночного гальма



Вітаю шановне панство ! 👋

Сьогодні руки дійшли до стояночного гальма ,бо коник дістався мені з геть непрацюючим ”ручником ” ,вірніше ”ножніком” 😀 , бо на 124-м стояночне гальмо приводиться у дію методом натискання додаткової педалі лівою ногою ,але навіть при повному натисканні педалі,нічого не відбувалося взагалі,навіть натяку не було на те що авто якось тримається на місці. Сам процес підводки колодок нескладний - всередині заднього гальмівного диска є ще маленькі гальмівні колодки стояночного гальма барабанного типу,який має механізм підведення у вигляді зубчастої шестерні на розрізному штоку з різьбою ,у одну сторону крутиш - колодки розходяться, якщо крутиш у іншу сторону - колодки зходяться. Робиться це через отвір з різьбою для колісного болта. Для цього знімаємо з обох сторін колеса та по черзі підводимо колодки,спочатку з однієї сторони,потім з іншої. На захисному щитку гальмівного диска є заводська мітка у вигляді червоної плями,підводимо отвір болта на одну лінію (приблизно) з плямою , та пласкою викруткою прокручуємо зубчасту шестерню підводки знизу вгору (розводимо ) . Крутимо допоки колодки не затиснуть гальмівний диск,потім трошки відпускаємо,суто щоби диск почав рухатися. Проводимо таку саму операцію з іншої сторони. Перевіряємо ,натискаючи педаль ”ручніка” ,перевіряємо чи добре тримають колодки та чи нормально відпускають після зняття з ”ручника". Все ,збираємо все як було та насолоджуємося тим що тепер не треба підкладати камінь під колесо після зупинки 😀 Ціна питання - 0 грн . Кількість витраченого часу - близько 1 години. Всім добра ,рухаємося далі 😉

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#ручник
Опубліковано: 23 червня 18:17
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Бачу заліп ти на 124! Зецепіл він тебе крепко!
Згадуючи себе, коли придбав собі c190!
Майже як перше кохання!
Успіхів з МВ Е124!
1
вчора о 14:14
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Limon_84
Бачу заліп ти на 124! Зецепіл він тебе крепко! Згадуючи себе, коли придбав собі c190!Майже як перше кохання!Успіхів з МВ Е124!
Limon_84, зачепив,причому дуже давно і як кажуть,з першого погляду 🤪 Я не заспокоюся поки повністю його не перетрушу 😀 Потихеньку-помаленьку доведемо до пристойного робочого стану ,бо зараз є план дій ,але поступово,по мірі невідкладності.✍️
вчора о 17:38
Без коліс :(
Солідно виглядає машина...
2
23 червня 20:26
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
0629MAN
Солідно виглядає машина...
0629MAN, дякую ,мені теж подобається 👍
23 червня 21:40
А дріфтувати на ножнику як?🤷
1
23 червня 19:58
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Корчі
А дріфтувати на ножнику як?🤷
Корчі, 124-й , то не про дріфт,то про кайф від їзди ”нікуди не поспішаю ) 😉
3
23 червня 20:04