

Вітаю шановне панство ! 👋
У рамках повного ТО коника ,поступово рухаємося у напрямку заміни всього того що цього потребує. Сьогодні черга дійшла до паливного фільтра. З приємного - новий паливний фільтр був у багажнику,тобто дістався у якості приємного бонуса від попереднього власника. Процес не складний - знімаємо пластиковий захист та бачимо під ним насос та сам фільтр,,чистимо металевою щіткою багаторічний бруд ,продуваємо стисненим повітрям,знову чухаємо недочухане та знову продуваємо 🤪Підставляємо знизу тазик та відкручуємо з обох сторін фільтра зʼєднання. Зливається приблизно 1 л бензину,тому тазик повинен мати обʼє не менше 2 літрів 😀 Я вирішив зробити побагатому,тому використав тазик літрів на 20 ,нєнуашо ,гуляти так гуляти 😅 Після того як старий фільтр був знятий ,на його місце ставимо новий ,обтягуємо зʼєднання фільтра з паливною магістраллю ,миємо під тиском та знов ретельно продуваємо . Зі старого фільтра злилося щось дуже темне ,ближче до чорного кольору 🤪 Тепер думаю що скоріш за все не завадить почистити сітку у баці,але то вже не сьогодні.. Ну ось власне і все ,всім добра ,рухаємося далі 😉
Я використовував затискні кліщі з прямими носиками, надягнувши на них дві довгих торцових головки, щоб не пошкодити шланг.
А ще, бачу, треба поміняти гумовий пильник контактів бензопомпи. Я для цього використав гумку для проведення дротів в двері ))