Mercedes-Benz E-class (W124) (Мерін )

Приємні клопоти . Мийка днища коника ,мийка придбаної задньої підвіски,встановлення придбаного підлокітника.

Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Одеса, Україна

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Чисто - чисто 🙂


Мийка підбрюшʼя коника




Не феншуйно ,проте дуже зручно. Механізм працює чітко.




Вітаю шановне панство ! 👋 
Сьогодні трошки позаймався коником. Одразу помив підрамник зранку,поки не було спеки  ( на фото не потрапив один привід зі ступицею  ( вони милися окремо ) та ще один супорт ,бо його немає (не знайшовся) . Задня підвіска практично комплектна ,за виключенням одного супорта . Якщо не знайдеться другий супорт до моменту встановлення підвіски,доведеться перебрати свій та встановити. Но то таке ,дрібниці. Далі пішла мийка низа коника,всього що є знизу і до чого можна дістатися пістолетом з високим тиском води. Потім була примірка нещодавно придбаного підлокітника водійського сидіння ,бо коник мені дістався без цієї дуже зручної опції. Але після примірки він так і залишився стояти там де йому місце,бо з ним ну дуже зручно,хоча й трохи не феншуйно ,бо він синій ,а салон сірий. Но то таке ,головне зручність,а не фен-шуй . Поки що буде так ,а у майбутньому щось буду думати ,або якщо попадеться у колір сидінь,куплю ,а цей продам,або цей віддам перешити ,час покаже ,бо поки що не до цього. Ну ось власне і все на сьогодні,усім добра ,рухаємося далі 😉

Ps : Ціна питання : підлокітник - 1000грн . 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1000 UAH,
Опубліковано: вчора о 18:16
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Good 👍 job!
1
сьогодні о 13:57
Віддай на перешив, я гадаю що просто в сірому кольорі буде вогонь.
1
сьогодні о 05:43
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
rexenok
Віддай на перешив, я гадаю що просто в сірому кольорі буде вогонь.
rexenok, скоріш за все так і буде ,бо з самого початку такий був план 😉 Саме прикре те що людина каже що був підлокітник з такого самого салона як у мого коника,але нещодавно продав його ☹️ Цей купив,бо він не продавлений,майже ідеально тримає форму ,механізм підняття / опускання працює чітко,ціна доволі демократична ( була пропозиція за 100 $ ) ,а перешити то взагалі не проблема , відкрутити дві гаєчки на 13 та віддати людині 😉 Складніше буде підібрати схожу тканину для перешиву . Як колись казав один персонаж - будєм іскать .. 😀
1
сьогодні о 06:13
Я їжджу на Nissan Bluebird (U11)
Те що не в колір то не страшно, головне що виконує свою функцію)
1
вчора о 19:38
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Мда, лучше уж вообще без подлокотника, чем это в салоне. Не хватает скукоженных чехлов на сидухах и чехла на руль для общей правильной атмосферы старых 124-ых.
вчора о 18:49
Я їжджу на Tesla Model 3
Дуже гарне авто)
1
вчора о 18:24