
Вітаю шановне панство ! 👋
Сьогодні трошки позаймався коником. Одразу помив підрамник зранку,поки не було спеки ( на фото не потрапив один привід зі ступицею ( вони милися окремо ) та ще один супорт ,бо його немає (не знайшовся) . Задня підвіска практично комплектна ,за виключенням одного супорта . Якщо не знайдеться другий супорт до моменту встановлення підвіски,доведеться перебрати свій та встановити. Но то таке ,дрібниці. Далі пішла мийка низа коника,всього що є знизу і до чого можна дістатися пістолетом з високим тиском води. Потім була примірка нещодавно придбаного підлокітника водійського сидіння ,бо коник мені дістався без цієї дуже зручної опції. Але після примірки він так і залишився стояти там де йому місце,бо з ним ну дуже зручно,хоча й трохи не феншуйно ,бо він синій ,а салон сірий. Но то таке ,головне зручність,а не фен-шуй . Поки що буде так ,а у майбутньому щось буду думати ,або якщо попадеться у колір сидінь,куплю ,а цей продам,або цей віддам перешити ,час покаже ,бо поки що не до цього. Ну ось власне і все на сьогодні,усім добра ,рухаємося далі 😉
Ps : Ціна питання : підлокітник - 1000грн .
Ціна питання 1000 UAH,
1
1
1
1
1
1
1