Mercedes-Benz E-class (W124) (Мерін )

Перемога у номінації «Авто Дня ” 🏆

Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Одеса, Україна

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Акумулятор для пульта сигналізації



Вітаю пані та панове! 👋 

Якось неочікувано дуже швидко коник потрапив у свої перші у житті перегони, ще навіть замовлена наліпка не встигла приїхати та зайняти своє місце на склі та й бортжурнал майже порожній,а тут таке … Вибори та перемога 🏆 Чесно кажучи,я у шоці . Він мабуть теж ,стоїть у гаражі та радіє 😉 Щиро дякую кожному та кожній ,хто віддав свій голос за Мерсіка , це щось неймовірне,перші вибори і одразу перемога.. Зранку прокинувся і не повірив своїм очам спочатку,це дійсно неочікувано. За останні  дні особливо й журнал доповнювати нічим ,бо життя така штука,що чомусь кожен день хочеться їсти ,а щоб було що їсти,треба працювати,тож вимушений був займатися цією справою 🥺 Вчора правда купив для коника акумулятор для пульта сигналізації,бо звичайні батарейки то таке ,а тут пабагатому 💪😀 Сподобався прикол що для його зарядки не потрібен спеціальний зарядний пристрій ,хоча в мене і є такий у наявності,але ж тут зручніше,вставив розʼєм TipC у гніздо акумулятора,інший кінець у будь-який пристрій з розʼємом USB ,підзарядився і готово . Ціна питання - 200грн /шт .  Подивимося як воно буде працювати,та чи варто це тих грошей. З анонсів : декілька днів тому купив підлокітник водійського сидіння ,бо коник дістався мені без нього . Хочу сказати що це дуже незручно,їздити без водійського підлокітника,та й не феншуйно якось,бо він має бути по версії дизайнерів , а зараз з правої сторони спинки водійської сідушки красуються дві металеві гайки кріплення неіснуючого підлокітника. Завтра почну готувати до встановлення залізо задньої підвіски,час заміни самої підвіски поки не визначений ,може десь через тиждень,а там вже як буде так буде.. Ще раз дякую всім ,рухаємося далі . 😉
Ps : власне я сьогодні рухаюсь у напрямку роботи 🤪

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#вибори
Опубліковано: 20 червня 06:31
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вітаю з перемогою!
сьогодні о 10:08
Я їжджу на Nissan Bluebird (U11)
Вітаю з перемогою!
1
20 червня 09:38
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Dizelniy_
Вітаю з перемогою!
Dizelniy_, Дякую 🤝💪
20 червня 09:43
Уххх... Оце залетів у двіж! Нова тачка, одразу вибори і перемога. Вітаю!
1
20 червня 07:53
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
motokott
Уххх... Оце залетів у двіж! Нова тачка, одразу вибори і перемога. Вітаю!
motokott, дякую 🤝 Я теж вражений,дуже приємна подія 😋
20 червня 08:10