Куплена взамін honda cb500 1995 року. На старій проїздив 10 років. Захотілось щось на інжекторі і з абс. Вибір пав на цей. Багато бортовиків не буде бо хонда це хонда. Обслуговуй і буде тобі щастя.
|
Цей день настав
04 травня 08:25
20
0
|
Події > покатухи | 20 0 | |
|
Шараж монтаж і балансування колеса
23 березня 21:33
22
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 22 0 | |
|
Передні гальмівні колодки
23 березня 20:25
17
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 17 0 | |
|
Huger
13 липня 2025р. 19:37
25
1
|
Аксесуари > аксесуари | 25 1 | |
|
Прикол "прокол"
16 червня 2025р. 20:34
23
0
|
Колеса > шини | 23 0 | |
|
Велике ТО. Багато роботи, багато літер...
14 червня 2025р. 09:52
25
2
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 25 2 | |
|
Ревізія гальм
07 червня 2025р. 19:08
17
2
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 17 2 |