Honda CBF600 (2008 – 2013) (Honda)

Велике ТО. Багато роботи, багато літер...

Видались вільні вихідні і я вирішив зайнятись. Запчастини придбав заздалегідь.



  • Motule 5100 10W50 3л - 1620грн
  • Repsol qualifier 10w 1л - 395грн
  • Фільтр масла HF204 - 342 грн
  • Фільтр повітря з аліекспрес (аналог HFA1927) - 580 грн
  • Свічки Denso U24FER9 4шт - 1028 грн
  • Комплект сальників і пильників з аліекспрес 41*54*11 -205 грн
  • HEPU G12 - 350 грн

Поки двигун холодний - почав із заміни свічок. Нічого складного, відкрутити два передні болти бака і гайку тросику, підняти бак як капот і підперти. Зняти клапан рециркуляції газів (типу EGR) і його шланги. І все доступ до ковпачків вільний.



Крайні свічки виймаються без проблем а от щоб відкрутити дві внутрішні потрібен штатний свічний ключ, бо нічим іншим не підлізти. 



В мануалі прочитав що треба періодично чистити пелюсткові клапани що підключені до клапану типу EGRa, раз вже є доступ то поліз і туди а там отаке лайно...







Зняв, промив клінером, почухав щіточкою, зібрав.



Далі зливаю антифріз ( стан жахливий, навіть кольору майже не мав але без іржі і не мутний) і заливаю дистильовану воду. Прогріваю двигун і зливаю знов. Заливаю новий. Декілька разів завожу і доливаю в горловину антифріз до тих пір поки не вийде все повітря. Доливаю в рівень в "розширітєльний" бачок. Ставлю бак на місце.


Заміна масла як у всіх, злив, замінив фільтр, залив нове. Завів, погасла лампа тиску, заглушив, долив по рівню.



З цікавого це спеціальна різьбова лійочка надрукована на 3D принтері, яку мені підігнав дружбан. Окреме дякую та дай боже здоров'ячка тіпу який виклав в загальний доступ модель для друку. (Назву фоткаю детальніше)



Далі знімаю ломи передньої вилки. Все відкрутилось без проблем.



Розібрав ломи без проблем (тримаючи за хромовану трубу лівою рукою в прорезинених перчатках відкрутив правою рукою ключем) але масло що було в них то капець. Чорне і воняє тухлою рибою.


Розбирати повністю не став. Бо сальники виявились повністю справні, навіть без натяку на запотівання тож вирішив не міняти справне на нове. А от пильники вже приїхали...


Промиваю, протираю. Заливаю по 457 мл масла. Збираю назад.





Почистив сальники колеса від бруду, якого було багацько у всіх щілинах і не виявивши тріщін і зносу ставлю назад. Також змастив підшипники новою змазкою. 



Раз вже зняв колесо то перевірив балансування на саморобному стенді, який виготовив років 10 назад. 

На ранок поставив все на місце.

В планах ще перебрати та змазати підшипники заднього маятника та заднього колеса.

Пробіг 34500 км



Всім рівних доріг...







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4520 UAH, Пробіг 34500 км.
Опубліковано: 15 червня 2025р. 19:37
Подія: 14 червня 2025р. 09:52
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Гарна робота 👍👍👍
1
16 червня 2025р. 18:55
Вітаю, колего!
Володів таким же мотом в свій час. Подивився ваш опус - згадав, як все теж саме робим також самостійно.
Гарні спогади, гарний мот ))
1
15 червня 2025р. 21:56