BMW X5 (E53) (Agent X)

Кондиціонер

Я їжджу на BMW 5 series (E39), BMW X5 (E53), BMW 3 series Gran Turismo (F34)
Львів, Україна

Продовжуєм пробудження даного автомобіля який спав пів року. Сьогодні 24 червня 2026 року, на вулиці спека, кондюк погано холодить, тому вирішив заправити трохи фріону.



Дозаправили 450 грам. Вартість робіт з фреоном склала 1500 грн.Не знаю дорого це чи дешевшо, напишіть вашу думку. Хто як часто заправляє свій кондиціонер?

Усім добра!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 15:37
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Smart City
На Смарті я останній раз заправляв 2 роки назад і ціна була десь в р-н 1100 грн. Об'єм там щось близько 700 г.
Особисто для мене не зрозуміле ціноутворення. Якщо старий фріон можна відкачати, зважити, потім залити його назад (за необхідності додавши необхідну кількість) і заплатити за "долитий" фріон + робота.
Але як мені пояснили - всі беруть умовно повну вартість заправки, навіть якщо там не вистачає 100 г. Їм простіше випустити фріон у повітря і заново залити повний об'єм. Типу ніхто не хоче заморочуватися зважуванням і переливанням фріону.
Або попросити зробити всі ці маніпуляції (відкачка, зважування, залиття) і заплатити 90% від вартості повної заправки. Не знаю, чи всюди так?...
А просто заради цікавості, скільки б коштувала повна заправка на Х5, якби фріону там не було взагалі?
сьогодні о 09:17
Roma_Lukianets
На Смарті я останній раз заправляв 2 роки назад і ціна була десь в р-н 1100 грн. Об'єм там щось близько 700 г.Особисто для мене не зрозуміле ціноутворення. Якщо старий фріон можна відкачати, зважити, потім залити його назад (за необхідності додавши необхідну кількість) і заплатити за "долитий" фріон + робота.Але як мені пояснили - всі беруть умовно повну вартість заправки, навіть якщо там не вистачає 100 г. Їм простіше випустити фріон у повітря і заново залити повний об'єм. Типу ніхто не хоче заморочуватися зважуванням і переливанням фріону.Або попросити зробити всі ці маніпуляції (відкачка, зважування, залиття) і заплатити 90% від вартості повної заправки. Не знаю, чи всюди так?...А просто заради цікавості, скільки б коштувала повна заправка на Х5, якби фріону там не було взагалі?
Roma_Lukianets, з інтернету
BMW X5 E53 3.0d (M57), 2005 рік заводська заправка кондиціонера становить приблизно 430–450 г R134a, зазвичай орієнтуються на 440 г. 

📌 Холодоагент: R134a
📌 Кількість: 430–450 г
📌 Масло компресора: зазвичай PAG 46 / PAG 100 залежно від типу компресора, повний об’єм близько 150–160 мл.
Виходить, що вони все злили і залили по новому)
сьогодні о 11:40
А де поділося скільки фріону?
вчора о 16:01
AndreyOD90
А де поділося скільки фріону?
AndreyOD90, а я знаю? Може десь випарувався, хоча нічого не протікало, може це тому, що стояла довго без руху?
вчора о 16:03
AndreyOD90
PROJECT_007, та сам не знаю відповіді на це питання
AndreyOD90, я сам не знаю багато це чи нормально, це майже пів літра)
вчора о 16:06
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Так, норм ціна
1
вчора о 15:56