BMW X5 (E53) (Agent X)

Сон на пів року

Я їжджу на BMW 5 series (E39), BMW X5 (E53), BMW 3 series Gran Turismo (F34)
Львів, Україна

Бувають в житті такі ситуації коли автомобіль стоїть тривалий час. Так вийшло і тут, простояв наш е53 від самого нового року, на то були причини, але настав час завести його. 



Картина не така вже й погана, звісно  машина стала брудна.





Гальмівні блини покрилися іржою. Акумулятор розрядився. Підключив джампер і хочете вірте хочете ні, але двигун завівся з пів оберту, просто джип і все, техніка працює.



Бортовий монітор показав, що акумулятор жив до 17.05.2026 року, тобто 5 місяців, непогано як на мене. Далі автомобіль поїхав на мийку і все таке. Що цікаво акумулятор вже сам заводить машину, йому вистачило зарядки за 20-30 км.

Що можна сказати, що Бмв е53 з двигуном м57 це сила силенна! 
Далі буде заміна масла, хоч на старому проїхав 6 тис км.

Прошу підтримати інші проекти лайком, це мотиву https://driver.top/car/27590/


Усім добра! Крім раші і білораші!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 23:09
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.