Бувають в житті такі ситуації коли автомобіль стоїть тривалий час. Так вийшло і тут, простояв наш е53 від самого нового року, на то були причини, але настав час завести його.
Картина не така вже й погана, звісно машина стала брудна.
Гальмівні блини покрилися іржою. Акумулятор розрядився. Підключив джампер і хочете вірте хочете ні, але двигун завівся з пів оберту, просто джип і все, техніка працює.
Бортовий монітор показав, що акумулятор жив до 17.05.2026 року, тобто 5 місяців, непогано як на мене. Далі автомобіль поїхав на мийку і все таке. Що цікаво акумулятор вже сам заводить машину, йому вистачило зарядки за 20-30 км.
Що можна сказати, що Бмв е53 з двигуном м57 це сила силенна!
Далі буде заміна масла, хоч на старому проїхав 6 тис км.
Прошу підтримати інші проекти лайком, це мотиву https://driver.top/car/27590/
Усім добра! Крім раші і білораші!