ТО-3. Робив на Корабельній, поки там все влаштовує. В мене ще авто з міжсервісним інтервалом 10 000. По машині все добре, напрочуд. І це після їзди по не дуже добрим дорогам. Акумулятор 12В теж поки тримає заряд, додатково замовив перевірку, сподіваюсь цей довше пропрацює ніж 2 попередніх :)). Тож 30 000 - політ нормальний!
ще двері змазали - трохи скрипіти тримачи почали, це як я бачу в них така особливістьну. Ходовку перевіряли прискіпливо, як я просив. Але - ніякого криміналу так і не знайшли. Тож ходовка тут мені подобається, в міру жорстка, але енергоємна, гасить переважну більшість несподіванок.
Гальма ще дивились - за 2,5 роки по суті як нові. Все-таки рекуперація бере на себе гальмування добре.
Ціна питання 10568 UAH, Пробіг 29670 км.
Я спробував декілька разів ECO + B, різниці не помітив в плані економії у місті, але при цьому прискорення стає гірше. Тому також як і ви зазвичай просто їду в режимі В.
перший - https://driver.top/exp/642988/
другий - https://driver.top/exp/692085/
Один раз міняли по гарантії через рік після покупки, потім за рік - ще раз. Третя поки працює :)