Nissan X-Trail IV (Nissan X-Trail)

ТО-3 (30 000)

Я їжджу на Nissan X-Trail IV, Peugeot 5008 (2G)
Київ, Україна

ТО-3. Робив на Корабельній, поки там все влаштовує. В мене ще авто з міжсервісним інтервалом 10 000. По машині все добре, напрочуд. І це після їзди по не дуже добрим дорогам. Акумулятор 12В теж поки тримає заряд, додатково замовив перевірку, сподіваюсь цей довше пропрацює ніж 2 попередніх :)). Тож 30 000 - політ нормальний!


Вартість та склад робіт


ще двері змазали - трохи скрипіти тримачи почали, це як я бачу в них така особливістьну. Ходовку перевіряли прискіпливо, як я просив. Але - ніякого криміналу так і не знайшли. Тож ходовка тут мені подобається, в міру жорстка, але енергоємна, гасить переважну більшість несподіванок.

Гальма ще дивились - за 2,5 роки по суті як нові. Все-таки рекуперація бере на себе гальмування добре.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10568 UAH, Пробіг 29670 км.
Опубліковано: 22 червня 15:05
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Доброго вечора, а ви у місті частіше з e-pedal їздите чи B+eco?
23 червня 19:08
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail IV, Peugeot 5008 (2G)
smart
Доброго вечора, а ви у місті частіше з e-pedal їздите чи B+eco?
smart, B+eco - це якийсь несподіваний набір... Як він працює? Бо eco наче мінімізує рекуперацію, а В - його активує на середньому рівні. E-pedal - рекуперація на максимальному рівні. Це те, що в буклеті було, який йшов з машиною (папочка з мануалами в бардачку). Я їзжу просто на В зазвичай. Мені він самий комфортний.
23 червня 22:03
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Zero
smart, B+eco - це якийсь несподіваний набір... Як він працює? Бо eco наче мінімізує рекуперацію, а В - його активує на середньому рівні. E-pedal - рекуперація на максимальному рівні. Це те, що в буклеті було, який йшов з машиною (папочка з мануалами в бардачку). Я їзжу просто на В зазвичай. Мені він самий комфортний.
Zero, та колись питав у Gemini про найкращий режим в сенсі економії палива. Він і зараз ось таке пише: Nissan e-POWER vehicles, Eco mode optimizes fuel efficiency by softening acceleration and reducing climate control output. However, Eco mode actually decreases regenerative braking compared to standard settings. To maximize energy recuperation, you should combine Eco mode with either B mode or the e-Pedal feature.
Я спробував декілька разів ECO + B, різниці не помітив в плані економії у місті, але при цьому прискорення стає гірше. Тому також як і ви зазвичай просто їду в режимі В.
1
24 червня 15:15
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Обмежувачі також скріплять. На сервісі мажуть мастило, потім пил прилипа і буде зношуватись як вже було на інших авто. Тож я мовчу про це. Кажуть милом треба мазати. Ще не пробував.
1
22 червня 21:00
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
У Вас до цього часу вже аж 2 шт. 12В акумуляторів виходили з ладу? Нічого собі.
22 червня 18:10
Автор Я їжджу на Nissan X-Trail IV, Peugeot 5008 (2G)
RenegadeN
У Вас до цього часу вже аж 2 шт. 12В акумуляторів виходили з ладу? Нічого собі.
RenegadeN, ну так, все ж в блозі є :)
перший - https://driver.top/exp/642988/
другий - https://driver.top/exp/692085/
Один раз міняли по гарантії через рік після покупки, потім за рік - ще раз. Третя поки працює :)
22 червня 22:33