Opel Omega B (омежик (обісцюн))

Комплектація Омежика. Або як я купила Opel Omega і випадково отримала комплектацію, про яку не знав навіть попередній власник 🤣

Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
Харків, Україна

Давно хотіла зробити пост про комплектацію, але пошук неіснуючих проблем займає дуже багато часу (скоро розповім🫣)

Коли я купувала цю Омегу, мені здавалося, що беру старий Opel. Ну як я знала, що він незвичайний, але я не розуміла всю глибину слова "незвичайний".

Через деякий час володіння стало зрозуміло, що це не автомобіль.

Це квест.

Це серіал.

Це археологічна експедиція.

І з кожною новою ревізією знаходиться щось таке, про що я навіть не здогадувалася. 😅

І як не дивно це не пошук несправностей, в навпаки мені легше сказати, що в ньому не працює, чим перечислити те що справне.

❤️ Серце Омежика


❤️🔥


Під капотом живе 3.0 V6.

Так, той самий мотор, через який люди спочатку кажуть:

— Ого, V6!

А потім:

— А ти точно при здоровому глузді?

🤣

Нещодавно двигун пережив капітальний ремонт і зараз почувається чудово.

✅ Холості оберти стоять як вкопані.

✅ У русі температура стабільно тримається біля 90°C.

✅ На тривалому холостому ходу система охолодження тримає 98,5–99°C (без кондиціонера).

✅ Вентилятори працюють.

✅ Після вимкнення двигуна система продовжує охолодження.

Тобто поки що нервую більше я, ніж він 😅


🔐 Сейф на колесах







Дуже непрімітно, а з заслонкою взагалі і не скажеш, що там щось є


Під час ревізії було виявлено справжній металевий сейф.

Так.

Справжній.

Металевий.

Сейф.

В Opel Omega.

🤣

Не звернула навіть спочатку уваги, т.я. він акуратно схований за шматком шкіри на магнітах. Що там зберігали попередні власники — історія замовчує.

Але тепер це офіційно найнадійніше місце в автомобілі.


🏦 Бізнес-клас кінця 90-х


❤️ моє улюблене фото












Чим більше їжджу, тим більше дивуюся шумоізоляції.

Настільки, що іноді доводиться привідкривати вікно.

Бо після сучасних машин мозок відмовляється вірити, що зовнішній світ може бути таким тихим. Я закриваю двері автівки і потрапляю в інший світ - світ де панує тиша.

Я реально чую переважно тільки вихлопну.

Все інше залишається десь за межами цієї бронекапсули.

🤣


❄️ Клімат-контроль


Все працює і радує мене🥰


Омежик має:

✅ двозонний клімат-контроль;

✅ окремі повітроводи для задніх пасажирів.

Тобто задні пасажири тут теж люди.

Після діагностики та заправки кондиціонера система працює як належить.

Тепер можна охолоджувати не тільки двигун, а й водія. 😄


💺 Комфорт




Комфорт у багатьох машинах є.
Але Омега B MV6 — це вже не комфорт. Це стан душі.
Ти не сідаєш у неї — ти займаєш капітанський місток.
Товсті шкіряні крісла, широкий підлокітник, довжелезний капот попереду, дерев'яні вставки, автомат, люк над головою... І це відчуття, ніби ти не їдеш по місту, а виконуєш рейс Харків—Марс із проміжною зупинкою на заправці. 🚢


У процесі ревізії було встановлено:

✅ електросидіння (перероблені);

✅ пам'ять сидінь;

✅ регулювання працює навіть без запалення.

Іноді складається враження, що про комфорт у цій машині думали більше, ніж про деякі сучасні бюджетні автомобілі.



🏁 Режими АКПП



Все рідне 😍


Також виявлено:

🏁 Sport Mode

❄️ Winter Mode

Натискаєш кнопку Sport — автомат згадує молодість.

Натискаєш Winter — автомат згадує, що живе в Україні.

🤣


👀 Очі Омежика

Ті самі очі, через які починаються всі фінансово сумнівні, але дуже щасливі рішення. ✨🚢


Заради тих очей можна піти на все ❤️


Окрема любов — передня оптика.

Іноді здається, що ці очі вже бачили:

хороші дороги;

погані дороги;

кількох власників;

одного сантехніка;

і всі мої спроби знайти DVD-чейнджер.

❤️🤣


💡 Підсвітка салону



Підсвітка є буквально по всьому салону.

І ввечері автомобіль виглядає дуже затишно.

Є лише один виняток.

Підсвітка ніг водія.

Вона вирішила піти у відпустку.

🤔

Справу відкрито.


📟 Приборка



Приборка хоч і не рідна, але я її просто обожнюю.

MV6.

Білі шкали.

Спортивний вигляд.

І кожного разу вона нагадує:

— Я взагалі-то не пенсіонерський седан.

😎


🔊 Мультимедійний центр NASA



А так акуратно він виглядає у складеному вигляді. Доречі видвигаються обидва монітори і нахил також окремо регулюється. В мене одне питання, що курили інженери у 2006, щоб таке створити (на хвилинку тільки айфони почали випускати) і щоб 20 років по тому я спокійно підключила свій сучасний телефон))




Ось тут починається найцікавіше.

В машині встановлено Pioneer AVH-P7800DVD.

І він працює. І це не просто магнітола - це кінотеатр з роздільними зонами і навіть окремим виходом для навушників для пасажирів. Тобто пасажир і водій можуть дивитися в слухати різні фільми чи слухати різну музику.

Причому настільки працює, що:

✅ підключається до Motorola Razr 50;

✅ завантажує телефонну книгу;

✅ дозволяє телефонувати;

✅ працює Bluetooth Hands Free.

Люди у 2006 році реально подумали про майбутнє.


🎬 Справа про DVD












Під час ревізії було виявлено:

✅ задні монітори;

✅ Rear Display;

✅ підсилювач;

✅ сабвуфер;

✅ пульт дистанційного керування;

✅ відеокомутацію в багажнику.

Після кількох годин розслідування з'ясувалося:

Монітори справні.

Система справна.

Входи присутні.

Але джерела відеосигналу немає.

Тобто зараз вся мультимедійна система перебуває у стані:

— Я готова показувати кіно.

— А де кіно?

Розслідування триває 


Доречі в мене є план, який я зараз буду реалізовувати з цією всією системою. Мені цікаво, ті хто сюди дочитали - 

якого на вашу думку елемента тут не вистачає?) 


⛽ ГБО

Так.

ГБО теж є.

І воно навіть працює.

Але поки що використовується приблизно так само активно, як сейф.

Фото не буду прикріпляти, т.я. балон вже десь там попадав на фото і для мене він не має жодного значення. Він відімкнений від системи і пустий.


🕵️‍♀️ Відкриті справи Омежика

❌ Ручник

Працює як інформатор.

Не працює як ручник.

🤣

І для цього є "логічне пояснення": у машині є система Star line зі всіма плюшками: автозапуск, діагностика і т.д і та.п. Але саме автозапуск працює тільки з піднятими ручником. Щоб не паритись - власник просто відімкнув його і залишив тільки сигнал, який поступає на торпеду. І це ще не все. У магнітоли також є засоби "безпеки", щоб водій не відволікався і він не може втручатися в роботу задніх моніторів поки не поставить машину на ручник.



👁️‍🗨️ Передня-задня камери, які реалізовані дуже естетично, повністю працюючі і до яких можна підключатися по wi-fi. Також звичайно це і відеореєстратори.



❓ TC (Traction Control)

Кнопка є.

Реакції немає (це тільки говориться за відключення - так він справний і працює)

Питання переноситься до зимового сезону.

❓ Підігрів сидінь

Кнопки є.

Літо теж є.

Перевірка переноситься до холодів.

❓ Підсвітка ніг водія

Усі працюють.

Одна ні.

Класика.

❓ Джерело відеосигналу

Основний підозрюваний встановлений.

Очікується фінальне затримання.

🤣

Підсумок

Коли купувала Омегу, думала що беру автомобіль.

Насправді отримала:

✅ V6;

✅ двозонний клімат;

✅ електросидіння;

✅ пам'ять сидінь;

✅ Sport Mode;

✅ Winter Mode;

✅ Bluetooth;

✅ телефонію;

✅ задні монітори;

✅ сабвуфер;

✅ підсилювач;

✅ автозапуск;

✅ сейф;

✅ мультимедійний центр початку 2000-х;

✅ парктроніки 

✅ передня-задня камери 

✅ нескінченний запас історій.

Цілком можливо, що я щось забула)) Доречі респект тим, хто дійшов сюди🤜🤛

І якщо чесно — чим більше я її вивчаю, тим більше розумію:

Омежик не ламається.

Він просто відкриває нові рівні гри. 🤝💚🚗

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Комплектація , #Опель Омега Б
Опубліковано: вчора о 16:12
21 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ну машинка взагалі шикарнюча, мені дуже подобається
1
вчора о 22:58
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
Сіняя1золента
Ну машинка взагалі шикарнюча, мені дуже подобається
Сіняя1золента, мені дуже приємно ❤️❤️❤️ Дякую вам!!! 🥹
вчора о 23:09
Тих, хто щось говорить про "дизель краще", чи "нашо вам три літри" - просто ігноруйте ))

Щодо аудіо-відео так, це не оригінальне все. Можливо, коли трохи спаде ейфорія, ви захочете повернути автомобіль до більш стокового вигляду.
Хоча в піонера напевно найкраща реалізація хендс-фрі. В моїй "підхатній" машині теж пійонер, і ніхто ніколи ще не розпізнав, що я говорю не прямо в телефон, а через хендс-фрі.

Поза тим, типова порада - не поспішайте з висновками, не поспішайте ще щось доставляти, просто покатайтесь рочок, зживіться з машиною, можливо відношення трохи зміниться )
1
вчора о 21:33
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
ROst.ADventure
Тих, хто щось говорить про "дизель краще", чи "нашо вам три літри" - просто ігноруйте ))Щодо аудіо-відео так, це не оригінальне все. Можливо, коли трохи спаде ейфорія, ви захочете повернути автомобіль до більш стокового вигляду. Хоча в піонера напевно найкраща реалізація хендс-фрі. В моїй "підхатній" машині теж пійонер, і ніхто ніколи ще не розпізнав, що я говорю не прямо в телефон, а через хендс-фрі.Поза тим, типова порада - не поспішайте з висновками, не поспішайте ще щось доставляти, просто покатайтесь рочок, зживіться з машиною, можливо відношення трохи зміниться )
ROst.ADventure, чудова порада❤️ За щось додавати я звісно жартую. Якщо щось і буду робити, то не зараз. В мене зараз саме головне, щоб після капіталки все було добре, двигун мене радував (чим він в принципі займається), я вирішила питання з егр і замінила масло в передній задній підвісці. А машині залишається тільки піднімати мені настрій кожного дня і працювати справно) І я обожнюю цей атмосферник❤️
1
вчора о 21:44
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
ROst.ADventure
Тих, хто щось говорить про "дизель краще", чи "нашо вам три літри" - просто ігноруйте ))Щодо аудіо-відео так, це не оригінальне все. Можливо, коли трохи спаде ейфорія, ви захочете повернути автомобіль до більш стокового вигляду. Хоча в піонера напевно найкраща реалізація хендс-фрі. В моїй "підхатній" машині теж пійонер, і ніхто ніколи ще не розпізнав, що я говорю не прямо в телефон, а через хендс-фрі.Поза тим, типова порада - не поспішайте з висновками, не поспішайте ще щось доставляти, просто покатайтесь рочок, зживіться з машиною, можливо відношення трохи зміниться )
ROst.ADventure, і окремо за магнітолу - я в захваті від неї! Я ще залишила фото в закритому вигляді - вона так як будто там і була. Якість звуку - не передати! І саме якість, а не низькі саби і "бам бам"))) Я вже не говорю за те, що вона підтримує різні зони для водія і пасажира. А також це історія Омежика як і той сейф🥰 Так все і залишиться в мене
вчора о 21:51
Дійсно, Омега крута машина.
Але, з часом, дійдете до того, що реально багато напаковано лишнього.
Може з'явитись бажання повернутись до заводських рішень.
1
вчора о 19:11
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
Adriano107
Дійсно, Омега крута машина. Але, з часом, дійдете до того, що реально багато напаковано лишнього. Може з'явитись бажання повернутись до заводських рішень.
Adriano107, дякую 🙂 Я якраз і намагаюся залишати все максимально близько до заводських рішень. Більшість того, що є зараз, встановлювалося ще в ті часи, коли DVD у машині був ознакою космічних технологій 😅 Тому для мене це скоріше частина історії автомобіля, ніж тюнінг.
1
вчора о 19:41
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
FT-MK2
гиря, але інфу про сейф я б сховав з допису . Все таки це таємно має бути, може захочете щось сховати цінне там
FT-MK2, мені цікаво подивитися на лице поліцейського, який захоче зробити візуальний огляд багажника😂
1
вчора о 20:33
Без коліс :(
Статья с подвохом
И половины того, что опИсЯно даже в Самой крутой комплектации Не было.
Тут колхозили, что могли. .
Особенно лэд подсветки. .
Омега В действительно Хорошая машина, мягкая, помфортная, даже надёжная и звездец какая прожорливая.
Самый удачный движок к ней дизель от бЭмЭвЭ N57 - мощность и относительная экономичность + надёжность.
Данный экземпляр чересчур перенапичкан, переборчикС вышел и явно будет иШО😭 , ну, хозяин-барин. .
1
вчора о 18:42
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
mrROLG
Статья с подвохомИ половины того, что опИсЯно даже в Самой крутой комплектации Не было. Тут колхозили, что могли. .Особенно лэд подсветки. .Омега В действительно Хорошая машина, мягкая, помфортная, даже надёжная и звездец какая прожорливая. Самый удачный движок к ней дизель от бЭмЭвЭ N57 - мощность и относительная экономичность + надёжность.Данный экземпляр чересчур перенапичкан, переборчикС вышел и явно будет иШО😭 , ну, хозяин-барин. .
mrROLG, цікава логіка 🙂 Тобто найкращий двигун для Opel Omega — двигун від BMW. Тоді найкращий двигун для BMW, мабуть, від Mercedes? 😅 І ви серйозно це пишите людині, яка обрала саме атмосферний V6?)) Не в фінансах тут справа. Підсвітка мене особливо розсмішила. Автомобілю 30 років, а людина переживає через кілька світлодіодів. Це як знайти в середньовічному замку Wi-Fi і сказати: "От раніше такого не було!" 😅 Чесно розсмішив мене сьогодні як ніхто 😂😂😂
1
вчора о 19:51
Без коліс :(
гиря
mrROLG, цікава логіка 🙂 Тобто найкращий двигун для Opel Omega — двигун від BMW. Тоді найкращий двигун для BMW, мабуть, від Mercedes? 😅 І ви серйозно це пишите людині, яка обрала саме атмосферний V6?)) Не в фінансах тут справа. Підсвітка мене особливо розсмішила. Автомобілю 30 років, а людина переживає через кілька світлодіодів. Це як знайти в середньовічному замку Wi-Fi і сказати: "От раніше такого не було!" 😅 Чесно розсмішив мене сьогодні як ніхто 😂😂😂
гиря, ХА!
Нормас?
Тогда ещё ХА ХА
Запихните в 126 М "шейховоз" китай плюшки и это уже будет не Мерседес а чорти шо
Колхоз для большинства - это святое, вот только Я - Не большинство. .
Омега с турбодизелем от BMW и акпп ZF - заводская комплектация, если ШО. .
А BMW не чурается моторов от PSA
A Mercedes использует моторы Renault
. . .так то
1
вчора о 20:09
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
mrROLG
гиря, ХА!Нормас?Тогда ещё ХА ХАЗапихните в 126 М "шейховоз" китай плюшки и это уже будет не Мерседес а чорти шоКолхоз для большинства - это святое, вот только Я - Не большинство. .Омега с турбодизелем от BMW и акпп ZF - заводская комплектация, если ШО. .А BMW не чурается моторов от PSAA Mercedes использует моторы Renault. . .так то
mrROLG, вот серйозно, ви зараз про що пишете? Якщо чесно, я досі не можу зрозуміти, що вас засмутило більше:
світлодіоди, монітори, атмосферник чи той факт, що власниця автомобіля всім цим задоволена? 😅 Це якась тригерна тема для вас?😂
вчора о 20:23
Поставте кольоровий сід бортовий , до нього й камеру можна підключити)
1
вчора о 17:27
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
FT-MK2
Поставте кольоровий сід бортовий , до нього й камеру можна підключити)
FT-MK2, не можна таке писати, бо мій мозок вже намагається реалізувати це😂
1
вчора о 17:42
гиря
FT-MK2, не можна таке писати, бо мій мозок вже намагається реалізувати це😂
гиря, але вся ця кухня під 200$винесе . Це разом з сідулятором бо у вас магнітола вже не рідна
1
вчора о 20:13
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
FT-MK2
гиря, але вся ця кухня під 200$винесе . Це разом з сідулятором бо у вас магнітола вже не рідна
FT-MK2, ви мені вже описали готовий план злочину 😅😂🤝
1
вчора о 20:30
Я їжджу на Opel Omega A
Шикарний омежик,
1
вчора о 17:08
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
Dr.Bulya
Шикарний омежик,
Dr.Bulya, дуже приємно таке читати. Дякую ❤️
1
вчора о 17:38
а сейф схожий на сейф для зброї (пістолета)
вчора о 16:35
Автор Я їжджу на Opel Omega B, Suzuki Grand Vitara (1G)
Boobler
а сейф схожий на сейф для зброї (пістолета)
Boobler, так пм туди влазить. Але таку зброю зазвичай при собі тримають
вчора о 16:37