Mitsubishi Galant (9G) (Бегемотік)

Приборці з австралійського 380 бути) анонс

Я їжджу на Mitsubishi Galant (9G)
Львів, Україна


Давно муляла ідея закинути приборку з Mitsubishi 380 просто бо подобається) 
проблемою була хіба доставка так як даний девайс можна знайти тільки б.у і тільки на розборках Австралії
давила жаба дати 53 вічнозелених за доставку куска пласмаси за 45 і при цьому не бути впевненим що довезуть) 
Спочатку думав через штати везти але зараз воно підпадає під ввізне мито а то лишній паперовий геморой) 
Задусив ту жабу і взяв напряму, тепер чекаєм, надіюсь Укрпошта не розібє

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 98 USD,
Опубліковано: 12 червня 00:32
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вдалого отримання та інсталяції!
12 червня 19:49
Автор Я їжджу на Mitsubishi Galant (9G)
Edos124
Вдалого отримання та інсталяції!
Edos124, дякую) та загалом на 90% болт он рішення) додатково хіба 3 кнопки для навігації по меню протягуються) основне щоб цілим приїхало)
1
12 червня 19:51