Давно муляла ідея закинути приборку з Mitsubishi 380 просто бо подобається)
проблемою була хіба доставка так як даний девайс можна знайти тільки б.у і тільки на розборках Австралії
давила жаба дати 53 вічнозелених за доставку куска пласмаси за 45 і при цьому не бути впевненим що довезуть)
Спочатку думав через штати везти але зараз воно підпадає під ввізне мито а то лишній паперовий геморой)
Задусив ту жабу і взяв напряму, тепер чекаєм, надіюсь Укрпошта не розібє
1