Очікування були не довгими
12 днів і посилка в мене в руках
Приїхало цілим (відносно)
навіть австралійського комара запакували)
І так приборка приїхала в гіршому стані як на фото…
Прийшлось трохи підшаманити косметику, грубі подряпини забрав, дрібнота залишилась але не заважає, потім можливо повернусь до того
Приборка стає без переробок, потрібно хіба протягнути 3 кнопки для навігації по меню)
мені пощастило що не потрібно міняти пробіг, в приборки він на 800км більше ніж фактично в мене)
хоч програматор купив але лізти не буду)
кнопки в дорозі, поки поставив
як прийдуть кнопки доповню про підключення
але можна і не ставити, сторінки пролистує при включенні запалення, єдиний момент буде загорятись Speed при досягненні 50км/год) з кнопками можна вимкнути або змінити швидкість попередження)
В доповнення- єдиний нюанс те що нема індикації задньої протитуманки (віконечко є)