Дуже повільно рухається цей процес дооснащення.. поки публікую проміжний етап
Що зроблено:
Зварено кріплення з будівельних кріплень для встановлення радіатора в штатні місця
в телевізорі вже є різьбові заклепки під болт m8
саме кріплення - кронштейн примітивний
Встановити цей раз повністю не вдалось, причини дві і прості- мало місця, коли затягував кутовий фіттинг його розплющив)
В результаті вирішив переробити підключення між радіатором і термостатом, таки на AN6 (внутрішній діаметр такий самий як штатних трубок акпп, нічого не програєм) можливо хіба на вхід з термостату в радіатор залишу AN10 бо вже готовий обрізаний шланг, шкода викидати)
І є ціла куча непотрібних залізячок
кому потрібно список:
- M20 ORB > AN6 - 2шт (440грн за 2шт)
- AN8 > AN6 адаптер - 1шт (100грн)
- AN10 ORB червоні 4 шт (300 за 4шт)
- AN10 > AN8 Male - 2шт (250грн за 2шт)
- AN8 > barb - 2шт (340 за 2шт)
- Комбіноване ущільнення M22 5шт (100 грн за 5шт)
- AN10 кутовий поворотний - 2шт (300 за 2)
- AN6 Female - Female 90 зєднувач - 1шт (140грн)